Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fázhat a németjuhá...

Szerintetek fázhat a németjuhász ilyen időben kint?

Figyelt kérdés
Konkrét háza nincs vagyis nem megy bele, de van neki egy fából épített, de elől nyitott ól szerűsége.
2009. dec. 20. 20:27
 1/8 anonim válasza:
100%

kb42fokos a testhömérséklete és hosszu a szöre sztem nem fázik nekem vizslám van..gondold el ö h fázik=) a szomszédban is németjuhász van és ö nem fázik.

az én kutyámnak is fa olja van de mi raktunk be neki jo sok szalámt amitöl biztos nem fog fázni=)

2009. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

azért remélem, hogy nem 42 fokos... az már a kutyánál is láz, nem??

és kint a vizslád? Ok, megnyugodtam :)

2009. dec. 20. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

üdv

Nekünk is ez a bajunk van neki ház kényelmes nagy stb ,de ez a butus nem megy be és gondolom -20 fokban egy nagy rongyon hóesésben nem mozog így fázik.

Én inkább beengedtem a 10 fokos garázsba ott bizti nem fázik:)

2009. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én nem tudom hova beengedni.

Kicsit több kaját kap, hátha az is segít...

Köszi

2009. dec. 20. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a palotapincsik kinn vannak a kutyaólban. Sok szalma van alájuk téve, és nincs velük semmi gond.
2009. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fázik, illetve, nyugodj meg, mert ha igen, akkor bemegy az ólba.

Az ólat úgy helyezd el, hogy onnan lássa a kaput, akkor szívesen be fog menni.

2009. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kutyaház ki van szalmázva teljesen és hőfogó függöny van a bejáraton, akkor biztos bemegy. Akkor nem szoktak bemenni, amikor rongy vagy takaró van bent és átnedvesedik (ez télen 20 perc kérdése a levegő páratartalma miatt), mert kint az nem tud megszáradni és folyamatosan nedves.
2009. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első! A 42fokos testhő még egy kutyánál is nagyon magas. Az ő átlagos testhőjük 38fok körül van. Ne írj butaságot...

A kérdésre: nem hinném, hogy fázik. Ha fázik, észre fogod venni: remeg, vacognak a fogai, vagy éppen minden áron be akar menni. Rakj az ólja elé hőszigetelőt, az ólba pedig sok szalmát.

2009. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!