Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 hetes mini yorkimat hogy...

13 hetes mini yorkimat hogy tudom a pelenkara raszoktatni? Van hogy odapisil, de legtobbet nem!

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha észreveszed, hogy rápisil, nagyon dicsérd meg, ha máshová, akkor meg szidd meg. Ha csak tócsát találsz, nem kaptad rajta, töröld fel, ne szidd meg, mert gőze sem lesz miért kap ki. Türelem. Amint rájön mit vársz el tőle, és képes lesz tartani, megoldódik a gond.
2009. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Úgy van, ahogy az első válaszoló írja, én még zárójelesen hozzátenném, hogy mini yorki nincsen.
2009. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Ha valahova odapisil töröld föl a pelenkával és rakd le ahova akarod majd, hogy a pelenka legyen és legközelebb oda fog majd vécézni.

Legalábbis én így tudom és másoknak bejött, de nekem még nem volt rá szükségem.

2009. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miert ne lenne mini yorki???O az mini...:)Nem erte miert nics??ha nekem az van?:)
2009. dec. 20. 18:04
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nincsen mini yorki. Van egy mérethatár, ha annál kisebb, nagyobb akkor nem yorki. Az, amit sok pénzért eladnak az olyan embereknek akik még az extrát is extra menőn akarják (egy nomrális yorki is baromi kicsi), legtöbbször a koruknál sokkal idősebbnek mondott, elkorcsosult példányok.
2009. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Úgy lesz mini hogy az almok legnyomibb kutyáit pároztatják, majd az ő almuk legnyomibbjait ésígytovább...

És akkor lesz neked egy jó drágán eladott extramininek nevezett kis görcsöd, ami ha szerencséd van elél 2 évig, de így is nagy valószínüséggel kéthetente rohangálhatsz dokihoz

2009. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Az első válaszoló vagyok.

Azért kiváncsi lennék a kedves lepontozó válaszára is, hogy Ő hogyan szoktatná szobatisztaságra a picit. Mert itt mindenről volt szó, csak a kérdésre nem válaszolt senki.

Sok kiskutyát neveltem már fel, jelenleg egy 12 hetes shih-tzum van. A fent leírt módon tanítgatom és bizony már nagyon ritkán megy máshová. Persze nem sikerül mindig a pelusra, de ott van mellette. Ez már csak célzás kérdése.

2009. dec. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még csak annyit, hogy minnél több pisi van a peluson, annál messzebbre pisil a pelustól. Ők sem szeretnek piciben tacsakolni.
2009. dec. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem ertem!Nem az volt a kerdes hogy van e mini yorki hanem hogy tuom szobatisztasagra tanitani!De itt vannak ugy latom olyan emberek akiknek nincs tarsasaguk es itt elkezdenek kotekedni azt hiszik ez meno jatek vagy nem tudom!!!Koszonom azert a normalis valaszadoknak a valaszt!
2009. dec. 21. 15:49
 10/11 anonim válasza:

a MINI YORKIBA nincs jó-helyre-pisilés-modul


ezért úgy kell a normálból átrakni

BÁR kicsit szorul :))

2010. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!