Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítsen! Mért néznek...

Valaki segítsen! Mért néznek kifelé a szemei?

Figyelt kérdés

Itt egy kép a kutyámról:

*****


/Ingyenes letöltés-->Nem élek vele--> Letöltés indítása


A kutya beagle, lány 5 hónapos. Állatorvos látta, azt mondta semmi baja sincs, de az interneten mindenhol azt olvasom, ha baja van akkor minél hamarabbi műtét az ajánlott. Megbízzak az orvosokban? Olyan sokszor neki megy dolgoknak. Nézzétek meg a pupilláját, szerintem annak nagyobbnak kell lenni és a szemei kifelé néznek. Ennek ellenére is nagyon szeretem, de félek, hogy valami súlyos baja lehet... Aki tud valamit mondani, az kérem írjon! Nagyon kétségbe vagyok esve...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 16. 19:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a kutyusnak alapból ilyen a szeme?
2009. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Óóó,de édes:)

Kancsi kicsit:)

Szerintem nincs vele baj..

Nyugodj meg,de ha nem tudsz vidd el egy másik dokihoz..

Szntem semmi baja a kancsalságon kívül

2009. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Vidd el megmutatni egy állatorvosnak.
2009. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mármint egy másikhoz.
2009. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Amúgy nagyon aranyos a kutyusod.
2009. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Már bocsi! Lehet hülyének fogtok tartani, de a kancsalság az károsíthatja a szemet? Esetleg megvakulhat tőle? Köszönöm a pozitív válaszokat! Az orvosok (többhöz is elvittem) azt mondták, hogy várjuk meg az ivarérett korát és ha akkor befolyásolja a mozgását a szeme akkor kell esetleg műteni. Amúgy Alíznak hívják és nagyon okos!:) Ma egész nap a hóban játszott. Még egyszer nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!!
2009. dec. 16. 20:20
 7/18 A kérdező kommentje:
20:07-esnek (elsőnek) üzenem, hogy néha egészen normális a szeme, de főként akkor bandzsít amikor fel vagy messzire néz. Ha közelről néz akkor nem bandzsít. De a szemembe még nem nézett, de ha hívom akkor odajön hozzám.
2009. dec. 16. 20:23
 8/18 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon édes:)

Ilyen szeme szokott még lenni a francia bulldognak is, nem? Legalábbis 1-2 nek ilyen furi...

Én mindenesetre azt mondom, hogy ha a "sima" állatdokiban nem bízol, akkor vidd be egy állatkórházba, és ott keress egy igazán hozzáértő embert, szerinte, ott sokkal nagyobb gondot fordítanak a kis páciensekre...:)

Mondd el a kórházban, hogy mikor bandzsít a kutyu, és mikor nem... Érdemes többnél is kérdezősködni.

2009. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*szerintem
2009. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Fel bírnád tölteni photobucketra vagy képfeltöltésre? Mivel nem birom letölteni:S Köszi
2009. dec. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!