Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok helyen ahol a kutyák...

Sok helyen ahol a kutyák erejéről olvastam ezen az oldalon ilyesmiket találtam a roti 800kilpondot harap a pit 1200at a németjuhász 800at honnan lehet ilyesmiről olvasni? Nagyon érdekel!

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést... Azt mondod olvastál ilyenről, és rákérdezel, hogy hol olvashatsz ilyenről? Hát csak tudol hol olvastad, nem?
2009. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezek becslések, nem tudományos adtok, szóval nívós cikkekre, kutatási eredményekre ne számíts, ilyen nincs. Ha lenne, engem is érdekelne.
2009. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2009. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ez lehet hülyeség, bocs, nem tudom mi alapján írták, meg ilyenek
2009. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem hülyeség mégse, több helyen is ezek az adatok vannak, valami nesnöneldzséográfik felmérés alapján írják. bocs amúgy, h ennyit írok, meg nem is a kérdésre válaszolok:)
2009. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem becslés, sokszor láttam a természetfilmes csatornákon, hogy márik a kutyákét és más állatokét, úgy hogy ráharaptatják őket egy kis dobozra.

http://www.youtube.com/watch?v=MZm037jPNgc

2009. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a bullterrier álkapcsa tiszta izom ( bikák lefogására használták , ráharapott a bika orrára,az meg lenyugodott ).

de egy 2-3 × nagyobb kutya pl: berni pásztor, golden , harapása sokkal gyengébb !!

a szelektálás miatt az örző-védő kutyák harapási ereje nagyobb .

2009. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!