Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, hogy a kutyám...

Az normális, hogy a kutyám minden szidás után hízeleg? Nem inkább el kéne bújnia? Talán nem is vesz komolyan?!

Figyelt kérdés

Pl. a múlkor rosszat csinált,mire én "lerohantam"(ezt nem tudom máshogy nevezni).Nagyon megszeppent a lábai az égnek álltak,teljesen megadta magát.Gondoltam most aztán megmutattam neki,erre utána le sem tudtam vakarni,egyfolytában a s@ggemben volt,hiába kergetem el magamtól,ahogy elfordulok ott van.

Most ez azért van,mert nem is veszi komolyan vagy mert ezt így csinálják a falkában is?!


2009. dec. 14. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor "bocsánatot kér".
2009. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Enyém is szokta ezt csinálni. Valószínűleg nem veszi elég komolyan a büntetést.

Az fontos, ha büntetsz, egy kicsit mindig tovább nézz rá csúnyán, mikor megadja magát, hogy nyomatékosabb legyél. És ha megy hízelegni, akkor ne törődj vele, ne szólj rá újból, csak nézd levegőnek. Mert ilyenkor a figyelmed akarja magára fölhívni és ha megint megszidod, akkor ő érte el a célját! Te legyél az, aki a büntetést feloldja, behívással. Várj és ha már lenyugodott, nem követ, nem pitizik, akkor várj még vagy 5 percet és csak aztán hívd oda magadhoz. Sose ő kezdeményezze a kapcsolatfelvételt a büntetés után, hanem Te!

2009. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez náluk egy "bocsánat" kérés
2009. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a kutya nem kér bocsánatot!!!!


Ne ruházzuk fel emberi tulajdonságokkal mert nem az!

Ilyenkor kutya eléri hogy vele foglalkozz, még ha te nem is akartad, kvázi szép csendben átveszi tőled az irányítást...az pedig hogy követ téged egyértelműen annak a jele hogy a falkában alsóbbrendűnek tekint és vigyázni próbál rád, mint egy jó vezér.


Minden eseményt kutyára le kell fordítani, mert mint ahogy a kutya és a macska jelzései is különböznek, úgy a kutya és az ember reakciói sem feltétlenül jelentik ugyanazt! ...csak mi emberek szeretjük úgy értelmezni.

2009. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na most akkor már falkavezér sem vagyok? :(
2009. dec. 14. 14:39
 6/9 anonim ***** válasza:

ne keseredj el, ez nem olyan egetverő gond!

És könnyen korrigálható! :)

2009. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző voltam: Ezt a gyakorlatsort csináld:

[link]

2009. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a falkavezér, neked kell engedélyt adnod a hízelkedésre is. Az enyém nem jön a közelembe, amíg nem hívom, de ha hívom pontosan ugyanígy viselkedik.
2009. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!