Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talált kutyával mit csináljak?

Talált kutyával mit csináljak?

Figyelt kérdés
Találtunk egy fehér/bézs színű közepes testű szuka kutyust, amikor sétáltunk és hazáig jött utánunk, úgyhogy most kint van a kertünkben, de szerintem benti kutyus lehet, mert jött volna be utánunk. Holnap kirakok pár hirdetést nálunk a buszmegállóba, meg kiírtam iwiwre az üzenőfalra, hátha valamelyik ismerősöm felismeri. Mit csináljak, ha nem lesz meg a gazdija? Nálunk nem maradhat
2009. dec. 13. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
A MEOE helyi szervezete, vagy a közeli kutya menhely, ha a hirdetésre nem jelentkezik a gazda.Esetleg valaki aki szeretne kutyát ismerős...
2009. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ide is tedd fel:

[link]

2009. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

önkormányzat - gyepmester - vagy MEOE helyi szervezete !

interneten könnyen megtalálod .

felhívod,vagy emailt írsz,és ,vagy elviszik a kutyát, vagy megkérnek,hogy vidd el x helyre.

2009. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyepire inkább ne vidd, mert ha nem viszi ki valaki, altatás lesz a sorsa :(

Várj két hetet, addig hirdesd sok fórumon, hogy eredeti gazdiját keresed, amennyiben x határidőre nem jelentkezik, akkor örökbe fogadható.

Vagy kérd állatvédők segítségét a gazdi felkutatásában vagy új gazdi keresésben.

2009. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sikeresen egymásra találtak!! A gazdi jelentkezett érte :)
2009. dec. 14. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
IWIW-en írj levelet állatvédőknek és szerintem ők rendes otthont találnak neki vagy mindent megtesznek érte hogy megtalálják ahogy te is megteszel mindent
2009. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!