Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitöl remeg a yorki kutyusom?

Mitöl remeg a yorki kutyusom?

Figyelt kérdés
még mielött kezdenétek h szaporítótól van...NEM!!!amikor játszik v épp alszik vagy valami épp lefoglalja nem...de fázni se fázhat mert bent van...nem tudom miért csinálja!sztetek?volt valakinek ilyen gondja?
2009. dec. 10. 15:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
lehet attól hogy nemrég kapta meg a veszettség elleni oltást?!
2009. dec. 10. 15:13
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Gyengék az idegei, lehet túltenyésztett.
2009. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Idegrendszeri probléma szerintem is.
2009. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

az a baj h kicsit gyanus nekem! :) mert amikor nem figyelünk rá nem csinál ilyet!azóta csinál ilyet mióta elvittük először oltani és mikor sírt megvigasztaltuk!akkor is remegett és ezt azóta csinálja...

jól gondolom h csak színészkedik h babusgassuk?! :)

2009. dec. 10. 15:19
 5/17 A kérdező kommentje:
jah és amikor levisszük sétálni akkor is remeg (be v öltöztetve pedig)egészen addig míg egy kutyust nem lát...onnantól abbahagyja! :D
2009. dec. 10. 15:21
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
sztem trauma érte ott az oltásnál, ha nagyon félt, és azóta is fél. az én kutyám mikor bepisil otthon akkoris remeg még vagy 1-2 napig az ijedségtől, pedig sosem bántottuk, mikor bepisil.
2009. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
amikor meg leköti magát, akkor ugye azért nem remeg, mert éppen mással van elfoglalva és akkor éppen nem parázik, mert leköti magát mással.
2009. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
A kutyák nagyon okosak. Van hogy megtanulják, hogy ha betegek akkor törődsz velük, ezért eljátszák a betegséget amikor már meggyógyultak... Ne hagyd hogy ő irányítson. Akármekkora a mérete, ő akkor is kutya.
2009. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Hmmmm ilyen "remeg a yorkim" kérdés már volt itt nem olyan rég...

Nem tudom, kérdezzél meg egy állatorvost.

De azért fura, hogy rövid idő alatt megint egy ilyen kérdés és pont yorki. Háááááát, óvatosan kell divatos fajtát venni, jó tenyésztőt nehéz találni az ilyen fajták esetében. De lehet ez nem a túltenyésztettség, hanem valami más baj, amit orvos tudna megmondani. Egyik ismerősömnek is van két "miniyorkija" és azok is remegnek, szinte mindig. Állítólag azért, mert félősek. Hát nem tudom, akkor elég gyenge idegrendszerük van, ha mindig reszketnek félelmükben. :S

2009. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

na akkor jól gondoltam h csak színészkedik!csak kicsit aggódtam hogy tényleg ideggyenge v valami ilyesmi...de ha az lenne akkor is csinálná ha figyelünk rá!?igaz?!

az utolsó szurinál mondjuk nem sírt :S de amit beléptünk az állatorvoshoz remegett.

nem hagyjuk irányítani csak nehéz nem megsajnálni egy kis csöppséget ! :)

2009. dec. 10. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!