Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok a DaDo tápról?

Mit tudtok a DaDo tápról?

Figyelt kérdés

Elvileg prémium táp!

Most jött be elvileg!

Én még soha nem hallottam róla!

Tengeri halasat vettem és az van írja a tájékoztatóba h teljesen antiallergén..

SZtetek jó?

A kutyám imádja!


2009. dec. 9. 20:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tartod jónak a gabonát?

A többi szuper prémium táp talán nem tartalmaz? Hill's, RoyalCanin, Eukanuba, Belcando stb mind tartalmaz gabonát.

A tápokban a gabona szénhidrát forrás. Szénhidrátra is szüksége van a kutyának.

Azt kell nézni, hogy a fehérje, vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek miből vannak.

A valóban jó tápokban a fehérjeforrás mindig hús. A legjobbakban csak hús. A vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek pedig természetes eredetüek.

A rossz minőségű hússzármazékokból nyert fehérje, illetve a növényi eredetü (pl szója) fehérje válthat ki allergiát kutyákban.

A Dadoban a fehérjeforrás csirkehúsból, vagy halból van.

A vitaminok, ásványi anyagok és nyomelemek pedig mind természetes forrásból származnak.

A Dado mono-protein táp. Azaz kizárólag egyetlen egy összetevőből ered a fehérje 100%-a. Ezért a csirkés is hipoallergén.


A kérdezőnek:

Nyugodt szívvel adhatod a kutyádnak.

2009. dec. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!