Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lesz egy puli szobati...

Mikortól lesz egy puli szobatiszta?

Figyelt kérdés

Nekem nincs kutyám, ezért kérek véleményt. Normális, hogy egy legalább 7-8 hónapos pulit 1-1,5 óránként visznek le, és még így is összepisili magát a lépcsőházban?

Ha egyedül van, sose ugat, de a gazdájával mindig nagyon nyugtalan, össze-visszapattog. Olyan furcsa...

Köszönöm a válaszokat.


2009. dec. 7. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális.

Én a helyükben kivizsgáltatnám a kutyát, hogy nem cukorbeteg-e.

2009. dec. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ. kicsit ironikus, hogy én cukorbeteg vagyok, és ez eszembe se jutott.


a gazdija egy harmincas lány, szerintem nincs kutyatartásban nagy tapasztalata. eléggé úgy tűnik, hogy a kutya saját magát tartja vezérnek.

amikor leviszi a kutyát, az nagyon ugat, ezért már több lakó szólt neki. én azt hittem, hogy a puli megijed, vagy fél, vagy csak egyszerűen szeret ugatni. az viszont furcsa, hogy ha egyedül van a lakásban, vagy a folyosón zajong valaki, akkor sose ugat, csak ha pisilnie kell menni. idegeneket se nagyon ugatja meg.

2009. dec. 7. 13:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!