Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell a tenyésztőtől való...

Hogy kell a tenyésztőtől való elhozás után nevelni egy ír szettert?

Figyelt kérdés
idős mellé szeretnénk.
2009. dec. 6. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztő szivesen segit benne.
2009. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tenyésztő oda sem adja úgy a kiskutyát, hogy előtte ne tartson egy pár órás kiselőadást neked!
2009. dec. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fokozatosan szoktassátok hozzá az idős kutyushoz a kicsit. Ő már megszokta, hogy egyedüli kutya, lehet az elején zavarni fogja a hebrencs aproság. De vele lehetőleg nagyon sokat foglalkozzatok, nehogy féltékeny legyen. Lehet az első perctől efogadja, Te ismered őt, biztos látni fogod. Azért legyen valaki mindig mellettük az első időkben.
2009. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaj félre értetted utolsó: idős ember mellé szeretnénk :D
2009. dec. 8. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
:))) Akkor mi a kérdés? Mennyire idős a bácsi, néni? Ő lenne a gazdája? Kertes ház, vagy lakás? Olyan sokmindentől függ. Az idős emberek ,pláne ha egyedül laknak, nagyon szeretik a kiskutyákat:)))
2009. dec. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bácsi és néni 70 felett vannak és kertes házba :DDD a kutya vételt meg a dolgait majd mi kifizetjük tehát ez nem akadály :DD
2009. dec. 10. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazábol az a kérdés mennyire tudják a néniék kezelni egy kutyakölyök aktivitását. cipőrágás, lopkodás stb. Nálam tavaly volt egy csodaszép 6 éves némejuhász, ugy szedtem össze az utcán. Nagyon sokáig hirdettem, hátha valaki keresi ezt a kedves állatot. De senki. Aztán az expresszen találtam egy idősebb házaspár hirdetését, hogy örökbefogadnának kölyköt. én felvettem velük a kapcsolatot, és kértem csak nézzék meg, nem kötelezi őket semmire. A kutyus első pillanattól kezdve ugy viselkedett mint aki hazaérkezett. El sem mozdult a bácsi kerekesszéke mellől. azota is nagyon félti, és szereti az uj családját.Ebből azt akartam kihozni, ha fárasztó nekik egy kicsi kutya, akkor lehet érdemesebb lenne körülnézni egy menhelyen, és egy 2-3 év körüli, már nyugodtabb kutyust hazavinni. Ha mindenképp fajtatisztát szeretnétek, akkor vannak fajtamentők, náluk tudtok érdeklődni. A döntés nálatok. maj ird meg mi lett az eredmény:) szia
2009. dec. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!