Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kutyatápról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 28. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Gabona, hús és állati olajok és zsírok, növényi termékek és ásványi anyagok."


ami gabonával kezdődik, az kilőve. abból van belőle a legtöbb, szóval én nem venném.

2014. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Gabona, hús és állati olajok és zsírok, növényi termékek és ásványi anyagok."

Gabona meg olaj/zsír a nagy része, felejtsd el. Szerintem a húst mondjuk baromira külön kellett volna feltűntetni a listán, és valószínűleg sokkal hátrébb került volna, mint az olajok és zsírok.

2014. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nekem jó tapasztalataim vannak erről a tápról!

A kutyám nagyon szereti, és ez nekem sokat számít! Plusz, nem csak úgy "átmegy" rajta, hanem normális kupacokat rak az udvaron, mióta ezt eszi! :)

Ami még pozitívum, hogy puhább lett a szőre!


Vannak olyan tápok is, amik hússal kezdődnek, mégsem elég jók, mert beledarálnak minden mellékterméket, tollat stb..

Nekünk ez bevált! :)

2014. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ami gabonával kezdődik,az általában teli van ízfokozóval is,mert egyébként nem enné meg a kutya.

Soha nem vennék olyan tápot,ami gabonával kezdődik.

Ebben pedig tuti nem igazi hús van.



Olyan tápot kell választani,ami fő összetevőben hús,és nem állati származék (ami a vágóhídi maradékkal egyenlő)

és minél kevesebb gabonát tartalmaz.

De vannak már teljesen gabonamentes tápok is.

2014. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Azt a Spanyol tápot mi is adjuk a kutyának, felváltva az INALCAN HIGH ENERGY-vel. Mindkettőt ugyan az a Spanyol cég gyártja. Kiváló minőségűek!! Még az allergiás kutyáink is helyre jöttek tőle, akik vakaróztak minden táptól! A Hills Z/D-t adtuk előtte azoknak, és még az is csak csökkentette a tüneteiket de nem mulasztotta el... Pedig az 2500Ft/kg.

Ja... ami hússal kezdődik. Tudod mennyi mindent beletesznek azokba!! Tele tollal, minden féle melléktermékekkel, belekkel és húsnak tüntetik fel. Egy táp nem attól lesz jó minőségű mert hússal kezdődik!!! A Britet adtuk nekik sokáig az hússal kezdődik (nem rossz táp!!)... De ettől szebbek és egészségesebbnek néznek ki, és a munkát is jobban bírják.

Mi vadászkutyáknak adjuk, kiválóan teljesitenek!!

Én csak ajánlani tudom, de kipróbálnám a helydben a Realcan Alta Energia mellett az Inalcan High Energyt is.

2014. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Abban van toll és egyéb hulladék,amelyik "hús származékként" tünteti fel a dolgokat.A Brit tápban pont nincs hús származék,csak hús.


Ebben meg csak gabona van gabona hátán,és még hús származék is,tehát ebben a tápban ezerszer több toll,csőr,pata és egyéb emészthetetlen sz.ar van a túlzott gabona mellett,mint pl. a Britben.

És drágább,mint a Brit.


És ízfokozót is tartalmaz,naná hogy megeszi a kutya,olyan mintha a gyereket tömnéd chips-szel...

2014. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem drágább, mint a brit...

De azt nem tudom, hogy miből gondolog, hogy tele van ízfokozóval, annyi erővel akkor a Brit is tele van vele!

Nekem az a fontos, hogy a kutyám milyen egy adott táptól, és azt látom, hogy mióta a spanyolt eszi, jobban néz ki! Puha és fényes a szőre, jó kondiban van, izmos :)

A Brit tényleg jó táp, de például a bárányos almás, ami adható csirkeallergiás kutyának, az is tartalmaz csirkét! Akkor kérdem én, hogy is van ez?? Nem tudom, hogy mennyire megbízható...

2014. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért van tele ízfokozóval,mert egy ilyen gabona + állati származék tápot,máshogy nem enne meg egy állat sem.


De nyilván a te logikád alapján,ha egy kutya a legutolsó maxi morzsi táptól 1500ft/15 kg néz ki jól,akkor azt kell neki adni?

Vagy esetleg mert a kutya azt szereti??


A gyereknek sem azt az ételt adjuk,amit szeret,hanem ami egészséges...

És azt írtad,hogy te mellé etetsz mással is,így máris nem lehet a tápra fogni,hogy attól néz ki jól.


Egyébként drágább,mint a Brit...én 7800-ért veszem a Britet,ez meg 8490 a belinkelt oldalon.És a gabona van az első helyen....Magyarán "puffasztott rizst" vennék tollal meg csőrrel kiegészítve közel 8500 ft-ért.Köszi,de nem :D

2014. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!