Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig fog sírni a kutyám?

Meddig fog sírni a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy keverék kutyám. Januárban született, május óta van nálunk. Rendszeresen sír, ugrál fel az ajtón, kaparja stb.

Ha meghallja a hangunkat, akkor rögtön odajön az ajtóhoz és hangosan vonyít. Reméltem, hogy kinövi, de lassan 1 éves és egyre erőszakosabb lett. Ilyenkor adunk neki valami ennivalót, hogy maradjon csöndben. Ha olyat kap amit szeret akkor egy darabig elhallgat, viszont ha nem éhes, akkor annál jobban sír.


Kinövi ezt valamikor?


(Még mielőtt azzal jönnének páran, hogy engedjük be a lakásba: nem, nem fogjuk beengedni.)


2009. dec. 4. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasdd el jan fennel kutyapszichológia című könyvét, (le is lehet tölteni a netről), ha betartod, segít!!!
2009. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen olvass Jan Fennelt!

Azzal hogy kaját adsz neki amikor sír, ő megjutalmazásként fogja fel. Tehát vmi ilyesmit gondol: "Jaj de jó, sírok még, mert akkor kijönnek hozzám, foglalkoznak velem és kaját is kapok." Szóval tényleg olvasd el a könyvet, segít.

2009. dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem fogja kinőni csak ha megnevelitek. De ti tökéletesen arra nevelitek hogy zajongjon. Észre sem vettétek hogy megjutalamazzátok: "Ha olyat kap amit szeret akkor egy darabig elhallgat, viszont ha nem éhes, akkor annál jobban sír."?? :D
2009. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőekkel.

Sírok = kaja, foglalkozás.

Röviden ennyi a kutya-logika.

2009. dec. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most okosodok ebből a könyvből, letöltöttem a netről, az egyik itteni ember segített nekem benne. KÖSZÖNÖM, bárki legyél is!

1 hete tartjuk be a párommal, és döbbenetes a változás! 2 és fél éves a kutya, de átformálható, csak sok önuralom szeretet, meg következetesség kell.

2009. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Letöltöttem a könyvet és el is kezdem olvasni, mert már az őrületbe kerget ezzel a nyafogással...
2009. dec. 6. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!