Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, ha fogyott a kutya...

Normális, ha fogyott a kutya a minőségi táptól?

Figyelt kérdés

eddig 5 éves koráig Pedigreet kapott, aztán szerencsére váltottak egy sokkal jobb, középkategóriás tápra (Fidesre.

Nagyon izlik a kutyusnak, de fogyott tőle, pedig annyit kapott mint a pedigreeből. Amúgy elötte ducibb volt, szal az nem baj h fogyott.

De nem értem, akkor most jó h fogyott?


2009. nov. 29. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy jó-e. De sajnos az enyémek is fogytak tőle, viszont ők nem voltak ducik, szóval el tudod képzelni. Aggódom értük, de úgy néz ki amúgy jobb a kedvük meg a szőrük mint bármikor. Én is kivácsi lennék hogy miért van ez. Ja persze azt mondták, hogy a gyomor megszokta hogy sokkal nagyobb adagot kap és ahhoz méretezi magát. No de fél év alatt már átállhatott volna a másikra... Amúgy én Acana-t adok enkik, és kb kétszer annyit mint ami előírt.
2009. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért lett soványabb a minősségi táptól mert az nem tartalmaz gabonát ami hizlalná.A pedigree-től azért voltak ducik mert az szinte csak gabonából van,ami hizlalja.A jó minősségű meg inkább "rendberakja" mert attól nem hizik hanem az izmai lesznek fejlettebbek meg a csontjai.
2009. nov. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó, ha fogyott és majd meglátod zsír helyett izmos lesz a kutyád.

Arra figyeljetek, hogy ne annyit adjatok neki mint a pedigreeből, hanem annyit ami a minőségi táp zacskóján szerepel.

2009. nov. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen tényleg azért van mert kevesebb a prémium tápokban a gabona amitől könnyen hízik a kutya. Te jól jártál, hisz a duci kutyádnak jól jött a fogyás de normál kutyáknál ez komoly gondokat okozhat. Pl. az enyémnél is okozott az Acana, ő nagyon lesoványodott tőle, nem is fogok olyan sz@rt venni többet ez egyszer biztos. Tele van emésztést gyorsító gyógynövényekkel, rá van írva a csomagolásra, el lehet olvasni. Szóval lehet hogy rengeteg tápanyag van benne de nem szívódik föl.
2009. nov. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!