Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyógyszerrel lehet a...

Milyen gyógyszerrel lehet a kutyákat átmenetileg elaltatni, nyaköv cserénél, mert harapós a kutyám?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 21:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%

ja, és még egy dolog, 57%-os.

Bemásolok neked pár dolgot, csak azért, hogy alátámasszam azt az érvem, amit, bár nem írtam le, de "enyhén" utaltam rá, hogy miért is hiszi itt szinte mindenki, hogy kamuzol.


"Képzeld nekünk egy máltai selyemkutyánk van (kan,8kilós)"

"A kutya meg törzskönyvezett jó alomból származik,"


Na figyelj, mert jön a fekete leves.

Máltai selyemkutya

Marmagasság: kan 21-25 cm, szuka 20- 23 cm


Testtömeg: 3-4 kg (!!!!!!!!!!!)

forrás:

[link]


"Méret: A súlya 4 kg körüli, 2-3 kg javasolt súllyal, de az összbenyomás hagsúlyosabb magánál a súlynál. A standard nagyon határozott a méret kérdésében. A méretet az előírt keretek között kell tartani, hogy a fajta megőrizze elegáns, harmónikus megjelenését. "

forrás:

[link]


Na, akkor akarsz még villogni a neveletlen kutyáddal, akivel át is vertek?

2014. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Ohh köszönöm hogy ennyit foglalkoztatok velem :3 remélem kellemes időtöltés volt, alátámasztgatni. Látatlanba hogy ti milyen okosak vagytok mind :O aztaa. Nincs kedvem itt szartakodni veletek, én adtam egy tök normális tanácsot a kérdezőnek, de nektek kultúremberek sikerült belémkötni. Én nem fogok itt bizonygatni, pedig kb 2 képbe kerülne, de nem fogom feltölteni a kutyámról, se a törzskönyvéről, se a K9-es kutyakiképző barátom nevét nem fogom megmondani. :D ;)

Ha tudodom, hogy igazam van minek vitatkozzak. Alapból nem vágom minek velem kellett foglalkozni, meg off-olni, de mindegy. Remélem boldogabb és értékesebb embereknek tartjátok magatokat. :]

2014. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
72%

Igeen. Annak. Mi nem hazudunk. Az igazmondás nagy erény, legyen az bántó, vagy sértő, de legalább igaz.

Azon meg nem lepődök meg, hogy se nevet nem mondasz, se képet nem küldesz. Nem is értem, vajon miért nem? na? esetleg azért, mert a semmit nehéz megmutatni?

Amúgy meg nem offoltam, mert a kérdezőnek is válaszoltam, de ezek a nagyokos hozzászólások már kihozzák belőlem az állatot, főleg így éjfél után.

Éljél csak az álomvilágodban, hogy neked Cesar Milan a haverod (mert nem lepődnék meg már ezen se, ha ezt írnád) meg hogy egy díjnyertes, több ezer eurót érő kutyád van, meg stb, ha neked így jobb lesz.

Nekem jobb lett, hogy leírtam.

2014. jan. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, hogy fáj az igazság, pedig ez van, nehéz elfogadni, ezért nem is tudjátok. Nem azt mondtam, hogy a csodálatos kutyadoki kezelte. De az illető hírességeknek is képezett ki kutyákat, meg külföldre visznek ki. Az meg még borzasztóbb elkébuelni, hogy beszabadult egy másik kutya a kenelbe. Hát nagy dolgokat mondtam. Nem baj én szeretm a kutyám ahogy van, és ismerem a határait, és ez így van jól. Hála Istennek egészséges és ennek örülök, már idén lesz 10éves. A kozmetikus is azt mondta, hogy már meg sem lepődött, mostanában több nagyobb máltait vittek hozzá.
2014. jan. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyèrtelműen szaporított máltaid van,sajna,de szeretheted,persze.Egy ilyen traumától nem lesz idegbeteg egész életére,főleg ha megfelelő nevelést kap és nem egy ideggyenge egyedről van szó.Kèrdező,az állatpatikákban,vagy az állatorvosnál lehet kapni nyugtatót,az állat súlyának megfelelő adagban.
2014. jan. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

A kerdezőnek: kutyasuli MOST! Mielőtt valakit széttép.

A máltai gazdinak meg csak annyit írok, hogy az én mudi kutyámat 3 hónaposan ez egyik első setáján kapta el két német juhász. Úgy kellett kirándulni a szájukból, rázták azt a pici kutyát, mint a rongyot. És ennek ellenére normális kutya lett belőle, senkivel nem agresszív, imád mindenkit, az orvos múltkor a fogkövet szedte le altatás nélkül a szemfogairól, meg se nyikkant.

2014. jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
55%

Ha gyerekkori sokkról beszélünk, akkor az elég, h az én kutyám apja felfalta a kutyám testvérét? Ezt mind végignézték. És nolám, tök normális kutyám van.


És igen, hozzánk kozmetikusokhoz hoznak mindenféle "FAJtiszta" kutyát...Röhögünk is magunkban, de próbáljuk tapintatosan elmondani a gazdinak, h keveréke van, de nem baj....

2014. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
64%

lehetne a 8 kg-os máltait hanyagolni? :)

szóval mennyi idős, hogy tartod a kutyát kedves kérdező?

milyen fajta, kan vagy szuka?

naponta foglalkozol vele vmennyit?

hogyan kap enni és inni?

megsimogattad már valaha?

2014. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!