Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivavának hullik a szőre?

A csivavának hullik a szőre?

Figyelt kérdés
Meg úgy általában milyen a csivava?Milyen problémái vannak?Amit csak tudtok meséljetek róla!Előre is köszönöm:)
2009. nov. 28. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutyának hullik a szőre, minden kutyát le kell vinni naponta 4X, minden kutya beviszi ilyenkor a lakásba a sarat sőt ha elázik büdös lesz és nem lehet hetente/havonta füröszteni! Minden kutya irdatlan nagy összeget elvisz az első egy évben, oltások, játékok, minőségi kaja, egyéb felszerelés. Minden kutyát, így a csivavát is nevelni kell, kezelni a dominancia és egyéb problémáit. Rengetegek kell vele foglalkozni. Szóval ezzel a tudattal vállald be. Azért írtam le ezeket az általános dolgokat mert aki kiskutya vásárlását tervezi gyakran elfelejti, hogy kutyát vesz és nem plüsspatkányt:)
2009. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem akarok csivavát venni,csak kíváncsi vagyok véleményekre róla,és tapasztalatokra.Tudom hogy milyen sok gonddal,és anyagiakkal jár egy kutya,nem vagyok kisgyerek.

Egyszerűen nem tudom milyennek elképzelni a csivavát ezért kérdeztem.

2009. nov. 28. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

én mindig azt hittem hogy az ilyen kis kézen vagy táskában csücsülő kis nyámnyila semmire se használható kutya és hogy azt csak ilyen menő sztárok mint Paris is csak egyfajta kiegészítőként használja vagyis csak ilyen pláza cica feelinget kölcsönöz a gazdinak....

de tavaly voltam edzőtáborban és ott egy nőnek volt...ő nem ilyen célokra tartotta...tehát úgy kezelte mint egy rendes kutyát!és ki merem jelenti ,hogy nagyon aranyos vicces játékos kiskutya!!! ugyan olyan mint a többi kutyus!teljesen jó fejek! :)

2009. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem hosszúszőrű csivavám van és mnagyon vedlik. Amúgy teljesen olyan mint bármely más kutya csak kis testben és azt hiszi magáról hogy nagy:) Nagyon aranyos mozgékony kis ebek az enyém simán megugorja az 50cm (bár nem a standard szerinti méret 3,2kg; standard szerint 2,8lehet max)
2011. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!