Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megette a másik...

A kutyám megette a másik kutya bőr nyakörvét. Lehet baja tőle?

Figyelt kérdés
Kezeletlen varratlan szegek nélküli bőr nyakörv volt. A csatokat meghagyta, pontosabban elvettem tőle. A másik kutya nyakából lerágta és megette, mire hazaértem. Egyébként mindent (szó szerint, még a cipótalpat is) megeszik. Nem tudom mit csináljak. Német juhász 1.5 éves.
2009. nov. 27. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

dokihoz!!!!!

ki kell szedni0, vagy akár bele is halhat!!!!!

és erről határozott dolgon le kell szoktatni. minden olyant amit megehet jobban elzárni előle, és FEGYELMEZNI!

ez a kutya életét is elveheti, ha tovább hagyod!

2009. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is telefonálj oda az orvosnak, nehogy valami baja legyen a kutyának. Biztos vagy benne, hogy megette? A kutyák általában szeretik rágni a cipőket, de megenni nem szokták. Ilyet még nem hallottam, hogy szó szerint megette. Megmondom őszintén fogalmam sincs miért csinálja ezt, általában csak játszani szoktak, amikor rágcsálnak, mondjuk labdát vagy bármi hasonlót, erre nem tudok neked semmi okosat mondani :(
2009. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

uhh...

hát talán nem akad meg benne...persze függ attól is h mennyire rágta meg.


Amúgy kap eleget és minőségit enni? ezt most tényleg komolyan kérdezem, mert előfordul, hogy vmi nyomelem ilyesmi hiányzik a szervezetéből és igy próbálja pótolni.

A kóbor kutyák is szó szerint mindent megesznek, hallottam már vmikor hogy felboncoltak egy kóbor kutyát és a gyomrában egy csomó megemészthetetlen dolgot találtak...

Nem azt mondom h éhezteted, nehogy rosszindulatúnak itélj!

2009. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Figyelek arra, hogy mit eszik, mivel a nyáron kiderült, hogy allergiás bizonyos tápokra, így nem lehet neki össze-vissza adni dolgokat.

Amit tudok elteszek előle, de a lábtörlőt nem tudom elrakni, meg van hogy a vödörhöz vagy locsolóhoz van kedve. De sokszor köt bele a rózsa is. A barkafát meg minden alkalommal körberágja.

A cipőket meg szellőztetéskor lopja ki. Az unalomra nem lehet fogni, mert minden napra megvan a rendszeres program és az esti séta is.

Ha van valakinek valamilyen ötlete, hogy hogy szoktassam le, nagyon szívesen fogadom.

2009. nov. 28. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!