Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kevésbé ismert, de jó...

Milyen kevésbé ismert, de jó tápokat tudtok?

Figyelt kérdés
Aminek van oldala, és lehet róla rendelni. 500Ft legyen kb egy kilo.
2009. nov. 26. 17:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Félreértesz:én NEM etetek DaDo-t,a tegnap kapott tápmintát a kutyám ki is köpte rögtön.

Akik etetik,azok dicsérik,és az ára is elfogadható.

Semmiféle közértben,szupermarketben kapható tápot NEM etetek,mert ennyi pénzből,amenmnyiért ezeket adják,nem lehet normális minőséget kihozni.

Jártam vágóhídakon,láttam,mit visznek el a kutyatápokat gyártók,abból készülnek a filléres sz@rok,meg olcsó gabonából.

Maradok a szuperprémium minőségnél,olcsóbban is jövök ki vele a napi etetéssel.

2009. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És azt hiszed a szuperprémiumban báránycomb van? El kell hogy keserítselek, nincsen. Abban is vágóhídi hulladék van csak jobb minőségű. Normális ember nem etet rendszeresen SEMMILYEN táppal:) Én is csak heti 1X-2X adom a kutyámnak, akkor meg megfelel a körültekintően kiválasztott középkategóriás is.
2009. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én sem kizárólag táppal etetek,kap mellé mást is.

A napi teljesítményétől,mozgásmennyiségtől függ az etetés módja.

Pl.kutyasulis napon szigorúan mindig külön neki főzött ételt kap olyan mennyiségben,amennyit jóízűen megeszik.

"Lusta"napokon,mikor csak a rendes séták vannak,heti 1-2 alkalommal kizárólag tápot kap.

2009. dec. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!