Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óriás schnauzerről mik a...

Óriás schnauzerről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Lakásban lehet tartani?Nagyon hullik a szőre?Gyerekkel milyen?Mennyire drága?Köszi!
2009. nov. 26. 13:39
 1/5 anonim válasza:
Volt. Kölcsönösen imádtuk egymást. Stramm kutya, a világon a legszebb mély hanggal. Jól tanítható. Nagy mozgásigénnyel.
2009. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt. Nagyon jól tanítható, jó házőrző. Sajnos epilepsziás volt, nagyon keveset volt velünk :(
2009. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én inkább kertben tartanám, mint lakásban. Bár Csala Zsuzsa képes 2 bernáthegyit a lakásban tartani, szóval bármi lehet ha megkapja a kilométerét a kutya. Hullik a szőre mint a többinek, de ha rendszeresen ápolod a szőrét azzal csökkenteni lehet a elhullatott szőr mennyiséget.

Ennek a kutyának az ára egy szép 6 számjegyű összeg. Szóval ha nincs sok pénzed egy kutyára érdemes ellátogatni egy menhelyre. Ott válogathatsz köztük bátran, nagyon sokan vannak és pénzt nem kérnek értük általában.

2009. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az egyik legjobb kutyafajta.

németországban , rendőr, őrző-védő,és mentőkutyának használják, mert ezekre lett kitenyésztve.

erősek, ellenállóak,hűségesek,

nincs rossz tulajdonságuk!

ha betartod a három aranyszabályt ,akkor bármekkora lakásban tartható.

1 megfelelő mennyiségű mozgás és foglalkozás , naponta többször.

2 megfelelő minőségű ellátás , kaja, állatorvos,stb

3 következetes nevelés : könnyen a fejedre nő, ha hagyod !!

nem öleb és nem szabad kényeztetni, csak amikor már megdolgozott érte !!!!

a szőre hullik, de legtöbbször nyírják ,és csak a pofáján marad hosszú, így nemárt megtanulni a kozmetikázását, különben a fél fizetésed a kozmetikusnál hagyod:)

gyerekeket imádja ,oltalmazza, és védi !!!

tökéletes bébiszitter.

ára egy jó vérvonalból 120-150 000.-ft körül van.

érdemes törzskönyveset venni,mert a kiállításokon könnyű vele nyerni.

kutyaiskolába 6 hónapos kortól !

2009. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van 6 óriás schnauzerem, a legjobb fajta szerintem. A fentebb leírt aranyszabályokat betartva tökéletes társ. Nem ugatós, okos, könnyen tanul, nem agresszív.Szuper munkakutya. Etetésben amíg felnő sokat fogyaszt, azután meglepően kevéssel beéri. Hússal kell etetni, attól lesz igazán kifejlett, jó kutya. Gyerekeket imádják. Egyszóval remek fajta. Persze lehet, hogy elfogult vagyok. Nem kicsit. :)))
2010. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!