Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vágjam kutyim karmait?

Hogyan vágjam kutyim karmait?

Figyelt kérdés
Tacskó - Terrier keverék. Az a gond, hogy nem kopnak eléggé a karmai. Igaz lakásban tartjuk, de napi 1,5-2 órát szabadban van. Kozmetikus vágta neki korábban, de nekünk nem jön össze, mert vonyít egy nagyot ahogy le akarom neki vágni és sír. Inkább abba hagytuk, mert nem tudjuk mi fájhat neki. Mi lehet a gond? Hogyan kell vágni neki?
2009. nov. 25. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vágd neki. Idegek vannak benne, még vérezhet is , ha nem jól csinálod. Bízd kozmetikusra, vagy állatorvosra. De van kifejezetten kutyaköröm reszelő is. Egyébként milyen terrier a kutyád? Mert nekem is hasonló van... :)
2009. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tacskó J.R. Terrier talán. De mivel fogadott kutyus csak tippelünk. Köszönöm a választ, azóta már Én is rájöttem. Hülye voltam, de úgy néz ki nem történt baj, nem sértettük meg mert leálltunk időben. Még bocsánatot is kértünk tőle az asszonnyal. ;)
2009. nov. 25. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel vágjátok?

Van külön kutyáknak köröm vágó. A legegyszerűbb ha a kutyakozmetikus vágja neki, de azt is megcsinálhatjátok hogy megkéritek a kutykozmetikust hogy mutassa meg hogy hogy kell levágni neki.

2009. nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!