Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vegyek? A Real...

Milyen tápot vegyek? A Real Nature mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy ez a Fressnapfba van. Hány Ft a legnagyobb kiszerelés? Esetleg milyen Acanánál olcsóbb 500Ft/kg árú normális tápok vannak? Dog Chowon kívül.
2009. nov. 25. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

A Real Nature nagyon drága.. Ha lehet egyáltalán kapni szárazat belőle, én a Fressnapfban csak konzervet láttam. Amúgy ne vásárolj ott mert irdatlanul drága, nem éri meg. Postaköltséggel együtt olcsóbban megrendeled netről és meg sem kell érte mozdulnod. Nem is beszélve róla mennyivel nagyobb a választék.

nagyon jó oldal:

www.allati.com

De ha beírod googlebe hogy kutya száraztáp, kidob még jó sok lehetőséget.

2009. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én is onnan szoktam rendelni és eddig Acanát kaptak, de szeretnék valami olcsóbbat.

Eddig semmit se találtam.

Az Acana nem vált be, tudom hogy az jó.

2009. nov. 26. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Biomill, Happy Dog, Selective Gold, Flatazor 500-600Ft/kg árban vannak nagyjából, hústartalmuk kb. 20%.

Ezek közül a Flatazor a legjobb szerintem.

2009. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És a Dado milyen? Keverjem esetleg olcsóbb táppal?

[link]

2009. nov. 26. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:

A Dadot feleslegesen rendeled meg. A Lidlben kapható Orlandónak hullára ugyan ez a beltartalma. 1000HUF 3 kiló. 330Ft/kiló. Amúgy az Acana nekem sem vált be, egy nagy rakás ****. Mondhat bárki bármit. Megpróbálhatod még a Perrot, nekem ezt javasolták, jónak is néz ki, meg is akartam rendelni de végül áttértem a házi főzésre. Az friss és én ellenőrzöm mi van benne.

Innen tudod megrendelni:

[link]

És itt a leírás róla (innen is tudsz rendelni de drágább!):

[link]

2009. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Középkategóriás tápot ne keverj gagyi táppal, akkor inkább főzz a közepes minőségű táp mellé, úgy jobban tudod etetni a kutyust.
2009. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Susa tápot kipróbálom szerintem. Majd meglátjuk.
2009. nov. 27. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!