Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet panzióztatni egy 11...

Lehet panzióztatni egy 11 hetes kiskutyát?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy hónapja van velünk, kitett kutyus volt. El szeretnénk menni szombat reggeltől vasarnap estig, de nyilván ennyi időre nem akarjuk egyedül hagyni.

Nagyon megviselné ez a két nap? Nem szeretnék neki rosszat. A legjobb lenne magunkkal vinni, de ehhez még kicsi, sajnos.

A 3. oltás után 10 nappal "költözne be".


2009. nov. 24. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben magammal vinném, neki is jót tesz egy kis kiruccanás. Inkább azt kérdeztem volna meg itt, hogy merre van olyan szállás ahol kutyust is magaddal viheted.
2009. nov. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem fogja a panzió se fogadni, csak 3 oltással, 11 hetesen.

Vagy vigyétek magatokkal, vagy kérjetek meg egy barátot, hogy költözzön hozzátok 2 napra.

2009. nov. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(kedves első: miért kell az élő fába is belekötni?

Egy 11 hetes - feltételezhetőleg nem szobatiszta - kutyát szállodába vinni nem túl nyerő ötlet....)


Lehet. Bár én inkább ismerőshöz adnám. Két napra szerintem bárki bevállalja aki szereti a kutyákat és jóban vagytok. Én barátnőm kiskutyájára vigyáztam 10 napig amikor a pici 12 hetes volt. Nem viselte meg. Annyi lett a következménye, h azóta is imád engem is és a kutyámat is. :o)

2009. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy kutyapanzióba be merném adni ennyi védettséggel is, mert ott viszonylag steril körülmények vannak, és csak oltott kutyák. De magunkkal vinni nem merném, ott sokkal több veszélynek van kitéve. Ráadásul még nem is járt utcán, ez egy kicsit nagy falat lenne elsőre. Odaköltözni hozzánk? Hu, ezt el sem tudom képzelni :)

Megpróbálom akkor megkérni az egyik nagy kutyás ismerősömet, hogy vigyázzon rá addig.

Amúgy a kutyás szállással nincs baj, visszük is magunkkal az egyik felnőtt kutyánkat, azt mondták, szeretettel várnak. De egy kis kölyköt amúgy sem hiszem, hogy magunkkal vihetnénk.

2009. nov. 24. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te be mernéd adni, de az általam ismert panziókban nem fogadnák. Csak a veszettség elleni után, szobatisztán jöhetnek a kutyák.
2009. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legjobb, ha valakit megkérsz hogy vigyázzon rá két napig, aki nagy kutyás bevállalja.:)))én is örülnék neki, ha vigyáznom kéne egy pici kutyára... semmi esetre se vidd magaddal, pici még ehhez! Panzioba szerintem sem veszik be.. aztán lehet hogy találsz olyat aki igen.
2009. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: itt nem kérdezek ilyesmit, arra van a google :)
2009. nov. 24. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!