Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi belsőséget adhatok...

Mennyi belsőséget adhatok neki? Kölyök.

Figyelt kérdés

18 hetes kölyök kutyám van, és a kérdésem az lenne, hogy mennyi belsőséget adhatok neki? Ma vettem fél kg májat, ezt mennyi ideig adjam neki? Most 11 kg az eb, nagytestű lesz. Reszelt répa és rizs menne a máj mellé.


Tudnátok ajánlani még pár "fogást"?


2013. dec. 11. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

De nyers etetést szeretnél vele, vagy hogyan?

Ez esetben ha csak belsőséget kap, az nem elég.

Tegyél mellé csontos húst, nyesedékkel, és úgy jó lesz. Ez esetben a rizs elhagyható, a zöldségek darálva, turmixolva adhatóak.

Én is kölyökkorától etetem nyerssel az enyémet, tápokkal csak gondunk volt. Most 8 hónapos, nagyon egészséges, nagyon szép kutya lett. Első telünk ez, rendszeresen vagyunk kinn, még egy kis megfázás sem volt, semmi.


Hogy mennyit: elvileg a súlyának 2-4%a legyen a kaja mennyisége. Én inkább a 4% felé hajlottam, mivel fejlődött. Belsőséget heti 2-3x adok neki, de nem túl sokat... ő 20 most, de egy fél kilós máj több mint két hét alatt fogy el nálunk.

2013. dec. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20kg* ... ja, és 4 hónap után most kapott drontalt... azt hittem para lesz, de teljesen "tiszta" volt a végtermék.
2013. dec. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a májból nem lehet sokat adni neki, kezdésnek inkább szívet vagy ilyesmiket adnék nem májat. Bár az enyémnek 4 napig volt hasmenése a nyerstől és rizstől.
2013. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!