Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita Inu kennel, kiskutya?

Akita Inu kennel, kiskutya?

Figyelt kérdés
Minden álmom két Akita Inu kutyus! Nem most rögtön.. még csak álmodozom/tervezgetek és tapasztalatokat gyűjtök! Érdeklődnék h vki aki TAPASZTALT tud e ajánlani megbízható kennelt ahonnan be tudnék szerezni két kutyust. További kérdéseim még annyi lenne h ha kölyök koruk óta együtt nőnek fel (két kan) akkor felnőtt korukban kijönnek egymással? Vagy ne reménykedjek? :) Mivel tudom h elég domináns és azért két kan együtt lehet húzós lenne.. De talán ha kicsi koruktól kezdve együtt lennének nem lenne gond! És ha esetleg tudna vki mondani néhány árat h mennyibe is kerül egy ilyen gyönyörű kölyök kutyus? :) Köszönöm!
2009. nov. 23. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem két kan csak akkor fér meg rendesen egymás mellett,ha ivartalanítva vannak,még akkor is,ha k koruk óta együtt vannak.

És még annyit,hogy én ezeket a tündérkéket(én is imádom őket)25000-körül láttam,de nagyon-nagyon jó kennelből(amerikai)való kutyust láttam már 80000-ért is.

2009. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2009. nov. 23. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Két kennelt ajnálok figyelmedbe, és érdemes elolvasni az ott található infokat:


[link] No Tabi Kennel

[link] Sake No Uchi Kennel


Én az acsarkodás esélyeit csökkenteném azzal,hogy az egyik kutyus legyen inkább szuka ( persze ivartalanítva).

2009. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű fajta, tapasztalt kutyatartóknak való. Kezdésnek szerintem elég lesz egy kutya is, és ha megengedsz egy tanácsot, szukát vegyél, az kicsit könnyebben kezelhető.
2009. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tapasztalt kutyás vagyok, nyugi :) Nem vágnék bele kezdő fejjel egy ilyen fajta tartásába.. de nem most tervezem majd a későbbiekben egyenlőre csak érdeklődöm. Köszönöm a válaszokat :)
2009. nov. 23. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzájuk de ha azt tudom hogy ennyire dominánsak. Akkor viszont egy tenyészetben hogy tartják őket? Elszeparálva egymástól? Mert ha nem akkor nem hiszem, hogy olyan kicsi lenne az esély a békés együttélésre.
2009. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!