Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gond van a vizslámmal! Mi...

Gond van a vizslámmal! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves magyar vizslám, és a probléma a következő: bármilyen jó táppal etetem, csont sovány marad, imád enni, szóval nem értem egyszerűen nem hízik. ja amúgy teljesen hiperaktív, nagyon sokat mozog. aszéklete rendben van. az is biztos, hogy nem az anyagcseréjével van gond, mertegy nap 2x kaksizik.
2009. nov. 22. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem férges?

Laborvizsgálatot mikor csináltak neki utoljára? Lehet pajzsmirigy probléma, egyéb hormon probléma.

Vizsgáltasd ki.

2009. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az enyém is pont ilyen, 2 éves, sovány, hiperaktív, én újabban kevesebb tápot adok, feljavítom rendes finom házi kajával, már jobban néz ki! (és finom kutyaillata lett!)

M.G.

2009. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt vérvételen megnéztek neki mindent amit csak lehet és makk egészséges.
2009. nov. 22. 20:49
 4/9 A kérdező kommentje:
kap házikosztot is.
2009. nov. 22. 20:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj! ha féregtelenitetted akkor minden ok, a vizsla 3 éves korára éri el végleges formáját! az enyém is sokat evett mindig és vékony volt, és 3 éves korára meglátszott rajta amit evett és gyönyörű izmos lett!
2009. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huh akkor megnyugodtam, köszi!
2009. nov. 22. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ilyen. Kutyában is vannak szálkásabb, soványabb és vaskosabb, izmosabb kutyák egy fajtán belül is.
2009. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi
2009. nov. 22. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:
az én vizslám is ilyen volt. sok házikosztot kapott ő is, de lemozgott mindent. :) ilyenek ezek a drágák. :)
2009. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!