Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet a kettonek valami koze...

Lehet a kettonek valami koze egymashoz?

Figyelt kérdés
Van egy 10 honapos goldenem, es tegnap kapott feregtelenitot. Csak nem tudom miert ugy emlekeztem, h szeptember elejen volt utoljara feregtelenitve, de amikor az allatdoki felhivta a figyelmemet, h maskor 3 honaponkent vigyem, kiderult, hogy en emlekeztem rosszul es augusztus elejen volt feregtelenitve, szoval 4 honap telt el. Ez volt kb delelott 11kor. Este 7kor kapott vacsorat (Eukanuba) es ra kb fel orara hanyt. A vacsoras reszt anyumek mondtak, mert en nem voltam itthon, ok meg persze nem neztek meg h ferges volt-e a hanyas. Nem hanyos tipus a kutyam, eleteben most hanyt masodszor, bar teny, h neha eleg mohon eszik. Szerintetek lehet a kettonek valami koze egymashoz, vagy feleslegesen aggodok?
2013. dec. 6. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Előfordulhat hányás, a féregtelenítő tablettától.

Hogy lenne már férges a hányás? :D Bár nem vagyok szakértő, szóval javítsatok ki, ha tévedek: a féregtelenítő, nem a bélférgek ellen van? :D

2013. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére, vagy szerencsétlenségemre már reggeliztem. ...
2013. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akár köze is lehet egymáshoz, de ha nem, 1 hányás miatt akkor se kell aggódni, annyi bármelyik kutyával előfordul.
2013. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
HA a kutyában elszaporodnak a férgek, akkor lehet a hányásban is.
2013. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
DeGyanítom egy ápolt, rendezett könyezetben élő goldennél nem fognak elszaporodni a férgek attól h 1 hónapot csúszik a féregtelenítéssel...bár megjegyzem h én a sajátjaimat félévente viszem csak mert feleslegesnek tartom a túl gyakori gyógyszerezést és soha semmi bajuk nem volt.
2013. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pedig tegnapelőtt adtam féreghajtót a kutyának, 4 hónap után szintén, és nem volt semmi a potyadékban. Pedig nyerset eszik! :D
2013. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Imolanak igaza van, en is ugy tudom, hogy ha nagyon elfergesedik a kutya, akkor mar a hanyasban is jelen vannak a fergek, ezert is ijedtem meg egy picit, mivel akkor mar eleg sulyos a helyzet. De nem hinnem, h ilyesmirol van szo, azota voltunk e.u. setan, az uruleke nem ferges, szoval megnyugodtam. Koszonom a segitokesz valaszokat.
2013. dec. 6. 11:03
 8/8 Platypus ***** válasza:
A féreghajtó néha okozhat hányást, akkor is, ha semmi gond nincs a férgekkel. Legközelebb kérjél az orvostól valami más hatóanyagút, amúgy sem árt időnként váltani.
2013. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!