Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az angol cocker spánielt...

Az angol cocker spánielt lehet tavasszal kint tartani?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 12:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyis tavasztól:)
2009. nov. 22. 12:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2009. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az angol cocker egyfelől nagyon mozgékony, tehát nem elégszik meg a lakással, ugyanakkor a gazdájához nagyon ragaszkodik. Nekünk kettő is van belőle. Mi úgy tartjuk őket, hogy ha itthon vagyunk, ők is bent vannak velünk a házban, ha elmegyünk akkor ki vannak rekesztve az előtér kivételével. Fizikailag, ha nincs megnyírva, akkor jól bírja kint is.
2009. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Télen nyáron kint van a spánielünk meg a tacskónk, kb. 8 éve. Szerencsére SOHA nem volt bajuk. MElegítik egymást és bélelt kutyaól van.
2009. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. De a spani annyira emberközeli, családi kutya, hogy szerintem érdemes neki biztosítani továbbra is a házba való bejárást. Ha következő télen is kinn akarjátok tartani, akkor a szőrét hagyjátok megnőni (érdemes már az első meleg idején megnyírni, hogy őszre visszanőjön).
2009. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egész évben kinnt van az udvaron, és jól bírja a telet is, mert mindig meghagyjuk neked a szőrét jó vastagon. Igaz, sokszor be akar jönni a lakásba, de ha párszor bevisszük, akkor vérszemet kap, és agész nap nyavajog, hogy ő inkább bejönne. :) De ha nagy hidegek vannak, akkor a pincébe szoktuk beengedni, ott szokott aludni. Amúgy nagy a tűrőképessége, csak sokszor kell hozzá kimenni, mert nem szeret egyedül, igazi társas lény!
2010. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 doggy11 ***** válasza:

Nem,nem lehet!

Sokan úgy gondolják,hogy mert melegebb van,a kutyát kitehetik.A szobakutyáknak máshogy nől a szőrük,ezért oda kell figyelni erre!

Nekünk is van Spánielünk,és csak nyáron AMIKOR MELEG VAN engedjük ki,a folyosóra.Tavasszal még nincs olyan meleg,ahhoz hogy a kutya kint legyen.(max amikor tavasszal nyárias meleg van)

Üdv.:Mária

2010. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia én a szüleimet most veszem rá hogy bejöhessenek a spánieleim a lakásba én úgy terveztem el hogy reggel kiengedem őket aztán maximum 10 percig kint lesznek beengedem őket délután kimegyek velük együtt kifésülöm őket játszok velük stb aztán beengedem őket majd este is kiengedem őket evés után. amúgy családi házunk van és ha van tanácsod számomra akkor ez lenne az én kérdésem keresd meg! :D : van2 angol cocker spánielem és a lakásban szeretném tartani őket.... léci majd írj hozzá ha van tanácsod! köszi:D
2010. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!