Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitöl van az, ha a kutyám...

Mitöl van az, ha a kutyám meglát bepisil a lakásba?

Figyelt kérdés
van egy 1 éves szobatiszta, szuka, havanese kutyám. 1 hónapja amikor belépek a lakásba és meg akarom simogatni mindig bepisil. Elötte sosem csinált ilyet! Ivartalanítva van, és orvos is rendszeresen látja tehát betegség kizárva. Akkor mitöl lehet? És mit tudok tenni ellene?
2009. nov. 22. 12:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet, hogy fél tőled? Barátom is amikor szüleit meglátogatta mindig nyüszített a kutya, de később hozzászokott és megszerette :)
2009. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%
szerintem annyi az egész, hogy örül neked. az én kutyám is szokott néha, meg ha idegenek jönnek akkor is
2009. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

fél tőled.ezt a stressz okozza.gondolj vissza,nem e volt olyan hogy pl.kikapott valamiért mikor hazamentél?

ezt neked kell tudni.remélem nem bántod őt.regisztrálj be a kutya.hu oldalra ott vannak szakértők akitől megkérdezheted.ők tudhatnak biztosabbat

2009. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Örül neked ennyi, az enyém is ezt csinálja velem. A család többi tagjával nem. Én vagyok a gazdija :)
2009. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi németjuhász kutyánk is bepisil mikor a nyaralásból hazaérkezünk. Igaz ő nem a házba:) Szóval szerintem nem fél tőled, inkább csak örül:)
2009. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
biztos nem fél :) kerianyum kutyája, ha látja hogy megyek (motoron) mikor már az utca másik felén vagyok ugat, amint belépek a kertbe, ugrál fel rám, jobbra-balra ugrál, és izgalmába be is szokott pisilni. szerintem nincs ezzel semmi baj :D
2009. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Huhh köszi szépen a válaszaitokat akkor megnyugodtam:) én vagyok az egyetlen a családból akitöl sosem kap ki semmiért. Ezért furcsálltam hogy egyetlen családtagomnál sem csinálja csak nálam. Akkor ezek szerint csak örül dejóó :D
2009. nov. 22. 12:47
 8/11 anonim ***** válasza:
akkor pisil be mikor nyújtod felé a kezed?mert ha igen,akkor nem örömébem csinálja.szeparációs stressznek hívják.milyen viselkedése van közben?ugrál,csóválja a farkát,lapít?aki a félelmet írta annak részben igaza van,de ez nem jelenti azt hogy bántva van.nem csak akkor félhet üdv:egy kutyaviselkedési szakértő.
2009. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen amikor közeledek felé. Van mikor a helyére megy és olyan mintha szégyellné magát, lapít, és van olyan, hogy az elsö két lába alatt felemelem mert ölbe szeretném venni, nem mozdul és akkor pisil be. Viszont amikor simogatom akkor nyalogat. Csak akkor van miután belépek az ajtón. Rá 5 percre már semmi baja, ugyanúgy viselkedik velem mint a többi családtagommal. Ezt a pisis dolgot is csak kb 1 hónapja csinálja, elötte nem volt ilyen.
2009. nov. 22. 15:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Márpedig amit írtál, az félelmet jelent. Viszont, hogy miért fél? Ez egy jó kérdés... Hol, mit dolgozol? Nem lehet, hogy valami olyan szagot viszel haza, ami számára rémisztő (és miután már otthon vagy 5 perce, megszokja, illetve "rájön", hogy valójában te vagy az).

Ha 5 perc múlva tényleg semmi baja, akkor meg lehet próbálni, hogy haza érkezel, és egy pár percig nem üdvözlöd, nem foglalkozol vele, csak jössz-mész mellette.

2009. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!