Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melege van? Miért csinálja ezt?

Melege van? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Jön a tél és gondoltam berakok pár régi ruhát, pokrócot a kutyaólba a kutyusunknak. 10 perc múlva kinézek rá és az összes ruha cafatokban van, kihúzkodta őket az ólból és széthordta a kertben.


Melege van vagy miért nem kell neki? Vagy egyszerűen csak azt hiszi, hogy az is egy játék?


2009. nov. 21. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen szerintem azt hiszi, hogy játék. Jobban járnál ha egy pokrócot tennél be és több helyen odarögzítenéd valahogy az ól falához!
2009. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém is mindig ezt csinálja. Valamiért nem szereti, ha "idegen" tárgy van a házában... Bezzeg ha kint van, simán rátelepszik. Csak ha nagyon hideg van, akkor fogadja el.
2009. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz szalmával. Abból tegyél be jó sokat a kutyaházba. Nagyon jó meleg télen, és nagyon tudja kiszedni. :)
2009. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2000 ft egy zsák szalma a legdrágább helyen, és még az az előnye, hogy ha a kutyustól nedves lesz, akkor gyorsabban kiszárad. Meleg is.

Szerintem is játszik a rongyokkal.Illetve pokrócokkal.

2009. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz szalmával, mert meleg, puha, könnyű cserélni, és nem tűnik játéknak. Télen ha nedves lesz, kicserélheted. Ha a rongyot odaszögeled az sem ér semmit, egy kutya simán feltépi, mellesleg ha vizes lesz a bundájától akkor nem jó rajta feküdni.

Nekem a kutya imádott száraz falevélben is aludni.

Inkább ásott magának gödrött a körtefa alatt, minthogy

bemenjen a rongyok közé az ólba.

Szóval én mindig gyűjtöttem krumplis zsákokba száraz levelet ősszel a kertből, jól szellőző száraz helyre tettem. Amikor már elmorzsolódtak az ólban vagy nedves lett kicseréltem. De a szalma is nagyon jó.

2009. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!