Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha egy 8 hetes kutya...

Normális ha egy 8 hetes kutya kb.10 percenként pisil? Amióta nálunk van ezt csinálja. /2 hete/

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2009. nov. 20. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Semmi képpen nem normális! Egy ilyen pici kutya, 5-8 alkalommal pisil egy nap, de lehet hogy többször is, ételétől függően!Sürgősen vidd állatorvoshoz, valami nem stimmelhet a veséjével, vagy lehet bármi más baja is! Ha kiszárad, elpusztul!!!
2009. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az az érdekes,hogy itthon ezt csinálja,hétfőn meg oltáson voltunk és kibírta pisilés nélkül a hordozóban a másfél órát /sokan voltak/
2009. nov. 20. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:

A hordozóba azért nem pisilt be, mert maguk alá általában nem piszkítanak! Nem kérdezted meg a dokit? Elmondtad a problémát?

Nekem most 7 hónapos a kutyusom, vele is voltak szobatisztasági bajok, de nem ilyen extrémek!

Amúgy egészséges? Jó kondiban van?

2009. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért nem kérdeztem meg,mert akkor még azt gondoltam normális,mert kicsi.

Amúgy életvidám kutyus,nem látszik rajta,hogy baja lenne.

2009. nov. 20. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen fajta? Mekkora a testsúlya? Mert ez is fontos lehet!

Próbáld meg a lakáson belül elkezdeni szobatisztaságra nevelni, bár még nagyon kicsi hozzá, vannak padlóra letehető kutyapelenkák, hátha rápiszkít...

2009. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Keverék,most kb:2,5 kg. Még kivinni nem szoktuk,mert nincs meg az összes oltása.Próbáljuk újságpapírra szoktatni kisebb-nagyobb sikerrel.
2009. nov. 20. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért javasoltam a kutyapelust, azt szeretik, több ismerősöm is használta, használja, és szagtalan!

Következő oltásánál, ami ha nem tévedek másfél hét múlva lesz, mindenképp kérdezd meg a dokit, ha addig is fennáll a dolog. Ha rosszabbul lenne a kutyus, vagy levert, azonnal vidd el! Egyébként a 2és fél kilós már nem annyira pici, bírnia kéne 2 órát minimum! Remélem tudtam segíteni!

Minden jót nektek!

2009. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jövő héten csütörtökön megyünk vissza,akkor megkérdezem. Köszi a válaszokat!
2009. nov. 20. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!