Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a jó táp egy 6-7 hetes...

Milyen a jó táp egy 6-7 hetes kiskutyának?

Figyelt kérdés
Ha veszek valamilyen Junior tápot,akkor azt előtte beáztassam neki tejbe vagy vízbe vagy valamibe?
2009. nov. 19. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

6-7 hetes kiskutyának elsődlegesen anyatej kell amit csak kizárólag az anyjától kap meg. Ha az anyja nem tudja szoptatni (elpusztult vagy beteg) akkor külön erre a célra lehet kapni kutyáknak való anyatej pótló tápszert. Ebben a korban meg lehet már kínálni a kiskutyákat jó! minőségű beáztatott száraz táppal. Kizárólag vízbe szabad beáztatni! A tejet felejtsd el, a tejcukor miatt nem tudja megemészteni a kutya. Jó minőségű száraz táp alatt ezeket értem: Eukanuba, Royal Chanin, Dog Chow, Hill's stb.

2009. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én kutyám csak a Hill's tápot eszi meg. Ajánlom a Hill's puppyt vízbe szokták áztatni...de 8 hetes korától már ne áztasd vízbe már megtudja rágni.
2009. nov. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek: 6-7 hetes kutyának már igenis ennie kell szilárd táplálékot! Ebben a korban már nem az anyatej az elsődleges.
2009. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
acanát adj neki, 6 hetes kortól lehet, van kistestű közepes és nagy testű kölyöknek is, nagyon jó táp
2009. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát...golden retriver kutyusnak gondoltam...és az elválasztásától...

akkor veszek neki ilyen tápot,amit mondtatok

köszi!

2009. nov. 20. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!