Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy csináljam? Mit tegyek...

Hogy csináljam? Mit tegyek hogy összeszokjanak?

Figyelt kérdés
2 hónapja megkaptam álmaim kiskutyáját egy jack russel terriert.de kb 2hete a húgomnak vettek egy sziámi kisvcicát.ezzel nem is lenne gond de a két picurka nem fér meg egymással mivel mind a 2en bennt vannak a lakásba (semelyikőjüket se akarjuk kitenni)muszály volna fegyverszünetet kötni.Mit tegyek
2009. nov. 17. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódjál, összeszoknak 1-2hónap max, csak hagyjátok, hagy barátkozzanak, így kölyökkorban meg tuti hogy megszeretik egymást, felnőtt állatoknál már nehezebb lenne. Nekem ugyanez volt, csak nekem házi cicával, és keverék kutyával, ami ugyanakkora mint a tied :D!

A cica meg tudja védeni magát, főleg a sziámi(akit úgy tudom régen templomok őrzésére használtak) :D, adjatok nekik időt!

Nálam egy pár hónap múlva a macska kergette a kutyát!

2009. nov. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak igazolni tudom az előttem szólót, nekem a féléves kiskutyám emllé került egy cicus, ráadásul az tucáról, láthatóan rossz tapasztalatokkal. 3 nap alatt összeszoktak, csak hagyni kell őket, hogy barátkozzanak, ne szeparáljátok el őket, az csak rosszat tesz. :)
2009. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!