Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KAkit eszik és belehempereg....

KAkit eszik és belehempereg. Hogyí szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
A kutyám folyamatosan ezt teszi.. Mit tudnék vele kedzeni? fáraszt hoyg mikor sietnem kell reggel munkába akkor még ráadásul meg is kell fürdetni...
2009. nov. 16. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegyél bele abba amit eszik legyen az bármi egy kis erös paprikát és pár alkalom ,nem fog többé enni kakit.
2009. nov. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint csak a kakiba tedd bele mert akkor azt nem fogja enni mert nagyon erös .
2009. nov. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos, hogy erről sehogy nem lehet leszoktatni. A kaki evés olyan nekik, mint nekünk a nassolgatás. Szerencsére majdnem teljesen leszokott az én kutyám már róla, de kis korában örökké megette.
2009. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy látszik az elöttem szólok nem ismerik az ananász trükköt, pedig megéri. Adj egy kevés ananászt a kajába, utána nem fogja sem megenni, sem belehemperegni.

Valamiért undorodnak a végterméktől.

2009. nov. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát, nem tudom... Nekem volt már több kutyám is, de egyik sem ette meg nassolásból a saját szarát. Fújj!
2009. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
08:49-es vagyok. Az én kutyán nem a saját kakiját, hanem a macskámét eszegette. Meg az utcán is ha talált macska kakit, azt betermelte. Néha még most is rájár a macska alomra, amikor elfelejtem kidobni belőle a cuccot és csak azt veszem észre, hogy üres az alom, pedig hallottam, hogy a cica volt wc-n.
2009. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ezt csinálta, egyrészt bevetettem az ananász trükköt, másrészt mióta átvettem tőle a falkavezér szerepét, azóta leszokott róla (sőt, mióta én vagyok a vezér, semmit nem eszik föl az utcán, pedig nem is tanítottam rá).
2009. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az enyém sem a sajátját eszi hanem a parkban csövelő hajléktalanokét, és általában az emberekét szereti...:S:S Abba nem fogok paprikát nyomkodni ha nem baj...
2009. nov. 19. 14:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg azt, ha látod, hogy menne "bokrozni", mindig hívd magadhoz és adj neki jutalomfalatot. Ebből majd rájön, hogy Te sokkal érdekesebb vagy, mint a bokor. :) Ha meg nagyon nem akar szót fogadni, szólj rá erősen és zavard el onnan. Enyém így tanulta meg, hogy nem szabad, most már eszébe sem jut.
2009. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!