Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kislány labim nemi...

5 hónapos kislány labim nemi szerve környékén tegnap és ma is sárgászöld váladékot találtam a szőrbe tapadva. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha büdös, akkor lehet a bűzmirigye váladéka.

Ha nem nagyon akkor doki, mert első tüzelésnek még korai és az sem kezdődhet zöldes folyással.

2009. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én mindenképp dokihoz vinném.
2009. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne korai??

elvileg 6 hónapos kórtól már tüzelhet..ez az 1 hónapmeg ide vagy oda..

Vagy én tudom rosszul?

Am meg ez nem hiszem h tüzelés jele!

2009. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valamit összeszedett.
2009. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd orvoshoz! Vagy megnyugtat, vagy meggyógyítja a kutyádat. Mindkettő jó dolog.
2009. nov. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz és csináltass vele egy tenyésztést. Lehet, hogy összeszedett valami hüvelyfertőzést, de az is könnyen lehet, hogy csak egy steril gyulladásról van szó, ami fiatal állatoknál könnyen előfordul és az első tüzeléssel önmagától gyógyul. Az én egyik kutyámnál is ez volt, úgyhogy ne engedd, hogy tenyésztés előtt antibiotikummal csak úgy neki menjenek!
2009. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem a tüzelés jele. Fertőzés. Vidd orvoshoz.
2009. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!