Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám füle bepirosodott. Mitől?

Kutyám füle bepirosodott. Mitől?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete fürdettem és utána néhány nappal vettem észre, lehet befolyt a víz... Piros, apró gumók vannak benne és ma vettem észre, hogy váladékozik, szaga is erősebb. Atka, bolha tuti nincs, nem is volt sokat mostanában kutyák közt. El fog múlni? Dokihoz leghamarabb 4-5 nap múlva tudnám vinni, addig mit csináljak vele?
2009. nov. 14. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Bevan gyulladva a füle.Surolan csepp jó rá és az vény nélküli nállunk bár szerintem nállatok is.
2009. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
itt azt írják, vényköteles [link]
2009. nov. 14. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom nekem miért adták ki vénynélkül.Amugy menny el egyedül az állatorvoshoz és mond el neki hogy milyen a füle és hogy irjon fel egy ilyet.Nállunk ennyiér nem kér pénzt.
2009. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem is menj el egy állatpatikába és kérj rá valamit.nem tudom hol laksz én pécsen és itt le viettem az állatorvoshoz ö adta nekem rá a surolan-t és csak azt kellett kifizetnem.ami 1800ft.


de ha itt laksz pécsen vagy a közelben és eljösz érte én odadon neked nagyon szívesen még nagyon sok maradt benne! :)

2009. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
doki anno mikor papagájom volt és nem volt baja, csak azért, hogy ránézett 3ezret kért... kutyánál gondolom minimum 5ezer... Szerintem állatpatikába megyek be a döggel és hátha adnak valamit vény nélkül...
2009. nov. 14. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:

1. nem DÖG

2. ha ilyen az orvos keress újjat

3. dokihoz kell vinni, és ő kitisztítja.. mert lehet, hogy rosszul adod be neki és süket lesz!!!!

2009. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D

Miért nem lehet dög? Te komolyan azt hiszed, hogy dög (mint állattetem)-nek hívom a saját kutyám? kéééész....


Nézegettem honlapját a kórháznak és mindenhol van alapdíj..ha máshoz vnném ott is lenne..

2009. nov. 14. 23:28
 8/9 anonim ***** válasza:
én a Pécsi lány vagyok aki mondta hogy segit ha kell! itt pécsen sincs alap díj ahova én viszem a kutyust meg a szüleimnél se dabason! vannak jó orvosok akiknek nem az a fö cél h lehuzzák a gazdit hanem hogy az állat meggyógyuljon! és vannak a szarok akik csak a pénzre mennek és ezért általában ez a munkájuk rovására is megy!
2009. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom... én Pesten élek..itt van általában alapdíj...
2009. nov. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!