Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6hónapos golden retriever-em...

6hónapos golden retriever-em van. Mennyi idős kortól védi meg magát?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem vele sétálni, és egy kiszökött puli megtámadta, de ő csak lefeküdt és nyüszített, én természetesen leszedtem róla. Ez változni fog? ha idősebb lesz már megvédi magát?Vagy legközelebb szerelkezzek fel valami védelmi eszközzel?:D Mert ugye ezek a fajták nyugodt természetűek.
2009. nov. 14. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik kutya felnőtt volt, akkor teljesen természetes, hogy egy kölyök megadja magát. (A falkában nem sokáig élne az a kölyök, aki nem respektálja a nagyobbakat). Ha már ivarérett lesz, akkor ez változik.
2009. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2009. nov. 14. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen ez áltozni fog de neked id kell vele foglalkoznod hogy megerősödjön.
2009. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és hogyha mielőtt ivarérett lesz kiivartalanítják, nem fogja megvédeni magát meg engem? már boccs h beleszólok, cak engem is érekel, mert akkor nem ivartalaníttatom addig ki :)
2009. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben örülnék hogy nem verekszik...amire te most vágysz az valójában egy komoly viselkedési zavar a goldennél.
2009. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ez badarság. A kutya természetétől függ leginkább. Van olyan ivaros kutya, aki örök életében alárendelt szerepet tölt be a kutyatársadalomban, és ennek az ellenkezője is előfordul, vannak olyan egyedek akik ivartalanítottak de ennek ellenére nagyon dominánsak. Az én tapasztalatom (eddig mindegyik kutyám ivartalanítva volt), h inkább egy olyan arany-középutat képviselnek: a nagyon erős dominancia egyikre sem volt jellemző, de megvédték magukat ha kellett. A mostaniak 6 hónapos koruk előtt lettek ivartalanítva - és most 2,5 ill. 3,5 évesek - semmi probléma nincs velük.
2009. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

12:13!

Én egyáltalán nem azt akarom, hogy állandóan verekedjen, csak legalább ne hagyja magát ennyi.Nem azt várom el tőle , mint egy harci kutyától...félre értettél.

2009. nov. 16. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!