Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen időben hogy csepegtessek...

Ilyen időben hogy csepegtessek a kutyámra kullancs elleni szert?

Figyelt kérdés
Mert ugye 3 napig nem érhetné víz, de most folyamatosan esik. Azt még megoldhatnám, hogy addig a lakásban legyen, de sétáltatni akkor is kell!
2009. nov. 11. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Hát ilyenkor amúgy nem nagyon van kullancs. De akkor inkább tegyél rá akkor kullancs elleni nyakörvet :)
2009. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annak sem szabad megáznia.
2009. nov. 11. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, amelyik vízálló, scalibor például. :)
2009. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt kipróbálom.
2009. nov. 11. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ilyenkor már nincsenek kullancsok, utálják a hideget és az esőt is!!
2009. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 éve februárban lett babéziás a kutyám, csak a kullancstól lehet elkapni.
2009. nov. 12. 14:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos még ebben az időben is van kullancs, a minap vettem ki egyet a kutyumból! Amit tudok javasolni, minden séta után jól simizd át a kutyát így megérzed ha valami nem oda való van a kutyában!
2009. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én mondtam a scalibort, de azért attól se várj csodát. Ezek a nyakörvek amúgy nem arra lettek kitalálva, hogy ne menjen bele a kullancs, hanem arra, hogy ha belemegy, akkor elpusztul 24 órán belül. Ennek ellenére a scalibor az egyik legjobb szerintem, azért is mert vizálló, meg amúgy is. Az én kutyámban idén egyetlen kullancs sem volt, pedig olyan helyeken voltam vele, mint Kamaraerdő, Dobogókő, ahol hemzsegnek a kullancsok! Tavaly Kamaraerdőn fél óra alatt 6-7 kullancsot szedtem le a kutyámról! Idén egyetlen egy sem ment bele, pedig a másik kutya, akivel volta, tele lett! Szóval tapasztalatból ajánlom mindenkinek!
2009. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!