Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne a kutyám izmos?

Hogyan lehetne a kutyám izmos?

Figyelt kérdés

[link]


majdnem ennyire izmos kellene


amugy stafford 1éves lesz nem soká


2009. nov. 9. 16:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a staffom úgy edzettem hogy autógumi ... hám és hozzá rögzíteni , és huzatni vele , sajnos nekem a végén traktor gumi kellet, mert a rendes autógumi csak pattogott utánna, télen sok sok szánkózás !

Ilyenek, de ez nagyon bevált nekem!

2009. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
16%
Adjá neki jóó sok húst. Ne ilyen tápos szarságokat, hanem igazi húst. + egy kis kox
2009. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

a súlyhúzást 1,5 éves kor alatt SEHOGY!

Egyébként Budapesten vagy egyesület ha érdekel érdeklődj náluk!

2009. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A belinkelt kép egy XXL pitbull. Semmi köze se a stafikhoz se a pitekhez. Amerikai bulldoggal kevert korcs. Ha ilyen kutyával állítanál be a kiállításra a bíró kiröhögne..

Ha valóban kiállításra szeretnéd akkor ne strapáld magad, a természetes izmoltság bőven elég. Ha csak azért írtad, hogy ne basztassunk és azért szeretnél izmos kutyát, hogy jól nézzen ki (ami nem bűn!) akkor is vegyél vissza kicsit, ha eleget van mozgatva a kutya normál ütemben fejlődik az izomzata, ahogy kell. Nem szabad túlstrapálni.

2009. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most nézem, mi az hogy egy kis kox??? Pont az ilyen barmok miatt van annyi beteg kutya.. Húú legszívesebben megkeresnélek és kitaposnám a hülye beledet te szerencsétlen kis pöc5.
2009. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tessék 1-2 jól izmolt, egészséges pitbull (stafinak is hasonlóan kell kinéznie):

[link]


Nem olyanok, amilyet te belinkeltél.

2009. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az agility nagyon hamar megnövei az izmokat és látható nyomai lesznek. Nekem beaglem van ég pár hónap alatt olyan mellkhasa meg comja lett, hogy mindenki mondja, hogy szép formás kutya. De staffinak még ajánlom a súlyhúzást is, imádják és ott is kell az izom a kutyának. De ott a bicaj mellett futás bár azt csak terepen ajánlom a beton nem valami jó.
2009. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

(20:44 iró voltam)

Ui: bocsi a helyesirási hibákért, kicsit siettem :D

2009. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!