Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell helyesen ápolni...

Hogyan kell helyesen ápolni egy puli szőrét?

Figyelt kérdés
Itt azok válaszára lennék kíváncsi, akik otthon maguk babrálnak vele.
2009. nov. 9. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szigorúan tilos kifésülni.
2009. nov. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hiába próbálom, hogy szép szőre legyen, olyan mintha ő lenne a világ legkoszosabb kutyája.

Fésülni nem szoktam. Neki nemezes szőre van.

2009. nov. 9. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha írsz privát e-mailt, akkor küldök egy hasznos könyvrészletet ezzel kapcsolatban, nagyon részletesen le van írva benne minden!
2009. nov. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem úgyan nem pulim van (hanem mudi) de itt a telepen van egy fehér puli (igaz inkább szürkés főleg ilyen időben) viszont gyönyörű (zsinóros) ápolt a szőre.

Őket kérdeztem: azt mondta a gazdi, hogy minden nap "széttépkedi-húzogatja" a tincseket 1-1 alkalommal pár percig csak amig a kutya meg nem unja (van hogy csak 2-3 tincset, van mikor 1 órát is csinálja). Évente 1-2 alkalommal elviszi egy olyan kozmetikushoz aki tud pulit nyírni (nem sok van :-( ) akkor fürdetik és alul kicsit kiigazitja a hosszát. Ettől mindig úgy néz ki mintha kiállításon lenne (a színét leszámitva).

2009. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!