Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ilyen kutya? Melyik?

Van ilyen kutya? Melyik?

Figyelt kérdés
Egy olyan fajtát keresek, amelyik testalkatát (zömök, jó kiállású), magasságát tekintve olyasmi mint a labrador, vagy a rottweiler. Házőrzésben aktívabb, mint a labrador, de hasonlóan nem egy haj-de nagy étkű eb.
2009. nov. 7. 13:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van már sok hasonló jellegű kérdés...
2009. nov. 7. 13:22
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
alaszkai malamut
2009. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Amstaff, pitbull, bullterier. Bár kicsit alacsonyabbak.
2009. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Kisfogyasztású, nagyteljesítményű házőrzőt keresel? Szegény kutyus! A kutya élőlény, nem eszköz.
2009. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, elfelejtettem, hogy a pitbull, bullterier és fixi félék nem nagyon jönnek be.

Azért köszi neked is a többieknek is a választ!

2009. nov. 7. 13:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai bulldog ... abból is a standard vagy a bully típus keress rájuk , nekem azok vannak nagyon jó fej kutyák ... !
2009. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

13:29-nek

Nem azt mondtam, hogy őrjöngjön ha valaki elmegy az utcán, és keveset egyen. Ez így elég ellentétes. Csak azt sem akarom, hogy olyan legyen, mint az a labrador, amit én ismerek: még akkor sem ugatott mikor be akartunk menni. Már nem betörés jelleggel gondold, hanem szerettük volna ,hogy jelezzen a gazdájának, hogy engedjen be minket. Szóval ha jön valaki hozzánk, akkor ugasson, de csak annyira, hogy le is lehessen állítani. Tudom ez a leállítás nevelés kérdése is.

2009. nov. 7. 13:37
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

13:29 vagyok.

Ha jelzőkutyát akartok, annak a terrierek a legjobbak. Nekünk foxink volt, ha csak a kerítés közelébe jött valaki, már ugatott, de amint meglátott minket, rögtön el is hallgatott. Enni meg aztán végképp nem evett sokat. A nagytestű kutyák nagyétkűek, múltkor beszabadult hozzánk egy nagyobb kutyus, egyetlen másodperc alatt befalta a kaját, ami a hat macskánknak volt kitéve, és még jóllakottnak sem tűnt. Meg a nagytestűek nyugodtabb vérmérsékletűek is, akkor jellemző rájuk az ugatás, ha rosszul vannak tartva, és elvadulnak.

2009. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Valaki ezekről valami infót tud (főleg az első kettő)?

norvég spicc, bullmasztiff, szamojéd spicc, amerikai eszkimókutya.

2009. nov. 7. 14:04
 10/12 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
25%

a labrador haj-de-nagy-étkű.

Minden kutya a testtömegének, izomzatának, felépítsánek megfelől "étek-igényű". Ha már a választásnál szempont, hogy ne egyen sokat, mi lesz az oltásoknál, felszereléseknél, esetleges szükséges állatorvosi beavatkozásoknál?

Kérj karácsonyra plüsskutyát. Házőrzésre pedig remek riasztó-rendszerek léteznek

2009. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!