Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pro plan sensitive jó táp?

A pro plan sensitive jó táp?

Figyelt kérdés
acanát evett, de a pro planhoz olcsóbban jutok hozzá, és állítólag ugyan olyan, sőt még jobb is, csak az acanáért jobban odavannak, mert nívósabb... igaz ez, vagy inkább maradjak az acanánál?
2009. nov. 6. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

az Acanában nincs kukorica,ezért jobb minőségű.

Ismerősöm tenyésztő,Pro Plan-t etet évek óta,nagyon meg van a táppal elégedve,a kutyái szépek tőle.

2009. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én ennek az összetételében sem láttam kukoricát
2009. nov. 6. 16:39
 3/7 A kérdező kommentje:
ja mégis :) ez akkora baj, akkor inkább acana? Bár nekem ez a pro plan jobbnak tűnik, szagra is formára is, meg sokat hányt a kutya, lehet a csirkétől, ez meg halas, na mindegy majd kiderül, ha nem jó, marad az acana :)
2009. nov. 6. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám az elmúlt 2 hónapban pro plan sensitivet evett, de 25 kilóról 20-ra fogyott, pedig többet is eszik, mint a napi ajánlott adag és amióta ilyen hideg van, nem is rohangál annyit. Ma vettem acanát, mert attól hízik, azt nagyon imádja. 1200Ft/kg-ért vettem az acanát a pro plant, pedig 1800-ért szoktam, szóval nálunk még a "nívósabb" olcsóbb is.
2009. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én azért vettem meg, mert eddig a 18 kilos acanát 15000 ért vettem a 20 kg pro plan meg 13000 volt, és állítólag jó, majd kiderül :)
2009. nov. 6. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemcsak kukorica,de még glutén s van benne.

Úgy olvastam,hogy a kutya nálában nincs amiláz,ami bontani tudná a kukoricában,gabonában lévő keményítőt,így az glükózzá alakul.

2009. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az én kutyámnak az acanától kezdett átváltozni a bundájának a színe hófehérről sárgás barnás színre. Miután váltottam a proplanra nem hogy újra hófehér lett a szőre, hanem nagyon puha lett, vissza adta a fajta jellegét a táp.

Bár a bárányosat nem szereti, a halasat minden mennyiségben képes lenne megenni. :)

2013. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!