Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a németjuhás...

Mi a véleményetek a németjuhászomról? Szakmai szemmel. Nem-e túlsúlyos, jó kiállású szuka-e?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2009. nov. 6. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű és egy kölyök kutyának így kell kinéznie!:) Mellettem két németjuhász öregedett már meg és egyik sem nézett ki úgy mint egy agár. Mind 2 erős csontozatú volt és a tiéd is annak tűnik.Szép!:)
2009. nov. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Hááát...szakmailag én nem nagyon tudok hozzá szólni, de nem bírom ki, hogy ne írjak :)

Szóval: gyönyörű!!!! Szép a bundája, látszik, hogy egészséges.

Mióta az eszemet tudom, a 25 év alatt csak németjuhászunk volt, más kutyát el sem tudunk már képzelni magunknak.

Esetleg még egy olyan tipikus "németjuhászos állásos" képet tehettél volna fel, azon lehetne látni mindenét.

2009. nov. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon szép kutyus, gyönyörű a bundája. Jól karban van tartva.
2009. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Winner of Royal Hill ***** válasza:
54%

Szakmai szemmel...

Szép erős csontozata van szuka létére. Engem a második képen kicsit zavar a világító szeme, mintha kissé távol ülnének egymástól a szemei, de lehet hogy csak a világítás miatt tűnik úgy.

Álló képed oldalról nincs róla?

2009. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem november lévén egy kis súly még mehetne is rá.


És ha lehet tegyél be olyan képeket amelyiken áll, szemből hátulról, és oldalról, akkor többet tudunk mondani.

2009. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a kommenteket! 1 nap múlva lesz álló kép is róla. :)
2009. nov. 6. 20:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!