Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Az egyik yorkim...

Mit tegyek? Az egyik yorkim nagyon vad a másikkal!

Figyelt kérdés
Van egy yorkim,és ma vettünk hozzá még egyet. Egyidősek pont, az első mégis nagyon vad az új jövevénnyel. Hogyan lehetne összebarátkoztatni őket? Vagy ez majd kialakul idővel? Mikor? Állandóan megy rá, morog, harapja. Mit tegyek?
2009. nov. 3. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Neveld meg a kutyád. Te legyél a főnök. A régebbi kutya pedig alattad van. És csak utolsó a legújabban érkezett. Bár ha egyidősek, akkor elképzelhető, hogy megváltoztatják a sorrendet. Ne hagyj kétséget, hogy te vagy a főnök, akkor nem lesz nekik se nagy bajuk. És hagyd hogy eldöntség egymás között a dolgot. És amikor eldőlt akkor kezeld úgy őket! Mindig a feljebb állónak járnak az előjogok. Lehet gonosznak tűnik, de ne felejts el, hogy ők nem babák, hanem kutyák!
2009. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj!

Nekem is így volt!

Van egy 3éves yorkim kaptam hozzá egy 4hónapos yorkit!

Volt akkora veszekedés,h jáájj...

2-3 nap alatt rájöttek,h ki a főnök..Azóta csak úgy szaladnak egymás után...Imádják egymást!

Pár nap és eldől ki a vezér..aztán semmi gond!

2009. nov. 4. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg? Jaj,nagyon remélem,mert most elég rosszul néz ki a helyzet...addig nem tudnak egymásban kárt tenni, itthon lehet hagyni őket?
2009. nov. 4. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:

én vagyok a 2. válaszoló!

Nekem nem tettek kárt egymásban pedig voltak olyan balhék:)

Szerintem ne izgulj!

Ha sok időre mész el szntem zárd őket külön,habár nem tudom..Lehet maradhatnak együtt is:)

Sok sikert:)

2009. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!