Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a nagytestű kutya...

Melyik az a nagytestű kutya fajta amelyik kevés mozgást igényel?

Figyelt kérdés
nem fér bele az idômbe, hogy óra hosszakat sétáltassak kutyát sajnos. kistestût edig nem szeretnék. valamint nem kertes házban lakok.
2013. szept. 11. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Általában az óriástestűekre nem jellemző az energiabombaság, anyósomék lakásban tartott bernáthegyijénél lustább kutyát nem láttam :D
2013. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkora kutyát nem szeretnék egy lakásba :D ráadásul sokat eszik, és beteges fajta azt hallottam
2013. szept. 11. 21:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy csivavához képest tényleg sokat eszik, egyébként nem vészes :) Betegsége meg a bizonytalan felmenőktől származó, szaporítós kutyának van, de nem csak ebből a fajtából. A kutyus náluk 6 éves, és a doki szerint nagyon jó állapotban van :) De nem akarlak rábeszélni, csak hogy lásd ezt az oldalt is!
2013. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 sippara ***** válasza:
100%
Plüsskutya. Olyan nincs, hogy kutya is legyen, de le is lehessen sz.@.rni. Egy átlag nagytestű kutyának - pláne lakásban - szüksége van napi 2-3 óra sétára. Ha nem fér bele az idődbe, akkor nem kell kutyát tartani - hál' Istennek nem kötelező.
2013. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Akiteki ***** válasza:
76%
Láttam a tescoban úgy 90 centi magas plüsskutyát. Azt nem kell órákig sétáltatni. Az összes többit igen.
2013. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egy sétára kb. fél óra vagy 3/4 órát tudnák áldozni :) ezt napi 3x meg tudom oldani.
2013. szept. 11. 21:40
 7/13 sippara ***** válasza:
De akkor minek neked kutya?
2013. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mert úgy érzem kell egy barát aki mindig mellettem van:) a kutya sokkal jobb bármelyik barátnál. ô az aki saját magánál is jobban szeret.
2013. szept. 11. 21:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Hogy van az, hogy neked a legjobb barátod lesz, mindent megad, minden igényedet kielégíti, te viszont rossz barátként, csak annyit teszel meg érte, ami még kényelmes?


Eltekintve ettől, ha legalább egy sétát meg tudnál tenni egy órássá (pl. estit), és tudnátok kutyás társaságba járni, nem kizárt. De ha kölyköt akarsz, akkor az elején napi tízszer tuti le kell majd vele rohangálni.

2013. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen az estit megtudom oldani. De lehet, hogy még a délutánit is. a Reggelit nem bisztos arra kb. fél órát tudok rászánni...de kutya fajtákat még mindig nem kaptam :))
2013. szept. 11. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!