Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya melyik része a fang?

Egy kutya melyik része a fang?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Az agyara. :)
2009. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
A pofa két oldalát, ami az állkapocs alá lóg hívjuk fangnak.vannak fajták akiknél igen nagy, kifejezett bőrös(pl. dog)vannak akiknél egészen picike, inkább csak leffentyű.
2009. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
én is úgy tudom, hogy a fang a szemfog, azaz az agyar.
2009. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Hát akkor erről az agyar dologról legyetek olyan kedvesek és világosítsátok fel a nemzetközi küllembírókat is...

Had ne kelljen már standrdok tömkelegét idemásolnom...Csak egy példa:"FANG: Mély, lehetőleg derékszögű. Jól felismerhető ajakszeglet, sötét pigmentációjú ajkak"

Na akkor ennek mi köze a szemfoghoz?

2009. okt. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
attól a fang angol szó jelentése még agyar/szemfog marad ;)
2009. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Az lehet, de ez nem a szótárprogram. A kérdés az volt a kutyának melyik része a fang, hát nem a szemfoga...Ennyi....
2009. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%

Nézd, itt élek Angliában és ha bárkit megkérdezel az utcán, hogy mi a fang, akkor megmutatja, hogy az a szemfog :)

nem azon vitatkozom, hogy a kiállításokon mit hívhatnak annak, de nem értem, hogy ha egy szó mást jelent, akkor hogy jelentheti azt, amit te írsz...

2009. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én arra lennék kíváncsi hogy a kiállításon mikor azt mondják ilyen vagy olyan a fangja akkor mit néznek
2009. okt. 30. 21:14
 9/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Hát én meg itt élek Magyarországon és gyakorlatilag minden hétvégén kiállításon vagyok a kutyáimmal. Tudom mi az a fang. Más kérdés hogy a pontos fordítása mit takar.A felső ajkak lelógó részét hívják fangnak. Az egyik kutyámnak lehetne kissé nagyobb,mélyebb,ezt általában meg is említik, úgyhogy tudom miről beszélek.
2009. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hol helyezkedik el a 'fang'? Vegyük a schnauzert. Képzeld el a kutya fejét oldalnézetben. Osszd 2 részre: a fejtetőre és az orra hegyétől a szemekig. Ez utóbbi a 'fang'. A fej e 2 részészének aránya a schnauzernél: 1:1 (azonos hosszúak).
2021. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!