Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyád van és hogy hívják?

Milyen kutyád van és hogy hívják?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nincs kutyám,de a közelemben van kettő is.Az egyik egy magyar vizsla és spurinak hívják,a másik spániel és matyinak hívják:)
2009. okt. 29. 10:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mudi, és Betyár. Túlságosan is illő:)
2009. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Kettő fehér pulink van egy fiú és egy leányka, a leányka fiatalabb így kedveztünk a mi öreg Pamacsunknak, eleinte nem volt nagy a szerelem, de mostanra összecsiszolódott házaspár lettek:-) a leányka Suzzy. Egyiknek sem mi adtuk a nevet a fiút nem tudták hová tenni a leánykát már mi szerettük volna,így kerültek hozzánk. Azóta már volt egy családjuk, de nekem nagy bánatomra az összes kiskutya szerte szét van az országban:-(
2009. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
egy 3 éves ivartalanított angol cocker spancim van és a neve Lyzzie:)
2009. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mudi és Csobánnak hívják.
2009. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
golden retri 2éves kan és Döme
2009. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%

12:31

"Nagy szerelem, volt egy családjuk"... na szép, bazki kutyád van, nem az unokád családalapításáról beszélsz!

Gondolom, azt sem tudod, hol vannak a kölykök, lehet, hogy éppen láncon, vagy most dobják ki az autópályán egy kocsiból...

Öregem, nagyon el vagy tájolva, nem kéne szaporítani... inkább ivartalaníttasd a szuka pulit, mindenkinek jobb lesz, hidd el.

2009. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
35%
12:31 nem azt kérdezték, hogy milyen elmebeteg vagy..
2009. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Tegnapi 12.31-es vagyok nem szaporítunk sőt! Minden egyes kutyáról tudjuk, hogy hol van és nagyon figyeltünk rá, hogy hová kerülnek. Egyik sincs láncon! Még az is lehet, hogy jobb dolguk van, mint nekem vagy neked. Én inkább neked nem ajánlanék kutyát! Nem kell az embert azért idiótának nézni, mert állatot tart és ne adj isten még szereti is azokat! Sajnálom, hogy így gondolod!
2009. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

1 Beagle akit Beiglinek hívnak

1 Rottweiler mix aki Johnny

2009. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Off

A szeretet nem tenyésztés. A tenyésztés alapfeltétele a törzskönyv, tenyészszemle, esetleg kiállítási eredmények, megfelelő szűrések, , mind a szukának, mind a kannak is, kennelnév, fedeztetési jegy, alombejelentő. Ezen túl van még a fajta alapos ismerete, biológiai, genetikai háttértudás, tenyésztői tanfolyam, a fajta nemesítése, jobbá tétele iránti elszántság. A tenyésztés itt kezdődik. Ha nem így csináljátok, szaporítók vagytok, hiába szeretitek a kutyáitokat.

On

2009. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!