Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyám az udvaron egy...

Ha a kutyám az udvaron egy helyre wc-zik, akkor ha beviszem a házba, tudja, hogy ki kell menni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Legalábbis nekem is így csinálják, ésmég sose csináltak be a házba.
2009. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább óránként engedd ki....Ezt megszokja, és majdd ott fog állni az ajtó előtt..... Mondjuk ez nem 1-ről a 2-re fog menni, de, azért hajrá!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D
2009. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kutya azt tanulja meg amit megmutatsz neki. Logikusan ha elzárod attól a helytől ahova járni szokott keres másikat. De ha , ahogyan írták, eleinte óránként kiengeded, akkor tudni fogja hogy nem kell másik helyet keresni, mert van rá lehetősége hogy kimenjen.
2009. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, amíg figyelsz rá és észre veszed a jelzéseit. Szagok hiányában bent "nem megy ki", ám ha elvéted és bent is elvégzi a dolgát, nagyobb esélyed van arra, hogy máskor se akar kimenni( azaz nem szól, mert ugysem veszed észre)
2009. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!