Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy ivartalanít...

Mennyibe kerül egy ivartalanítás egy lány kiskutyánál?

Figyelt kérdés
mindegyik kutyafajtának ugyanannyiba kerül? vagy az számít valamit, ha az enyém 5 hónapos, és puli kislány?
2009. okt. 26. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Számít a kutya mérete is. Tehát, hogy felnőtt korában hány kg-os lesz. Nekem fiúcskám lesz (még csak 3 hetes) és 10 kg alatti. Neki az ivartalanítása az egyik dokinál 12 000 Ft a másiknál 27 000 Ft lenne. A lányoké drágább.
2009. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én ugy tudom nem az számit, h milyen fajta, hanem hogy hány kg...:)
2009. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek 12 ezer volt, de több helyen néztük. Volt ahol 29 ezrét csinálták volna meg... Amúgy 1 éves keverék szuka kutyus :) és 15 kiló
2009. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kg és az orvosi rendelő számít. Olyan orvost válassz, aki sokszor csinálta már (pont egy másik kérdésben volt rá példa, hogy majdnem baj lett a vidéki (ámde olcsóbb) orvos választásból), illetve kivesz mindent (méhet és petefészket is).

Hatalmas különbségek vannak a rendelők között. Az átlagos ár olyan 10-20e között van, de láttam dokit már 8000e-ért és 50e-ért is műteni...

Nézd meg a rendelők honlapjait, sok helyen van fenn árlista.

A Zöld Zebra rendszeresen szervez ivartalanítási akciókat, ennek keretében is kereshetsz dokit, és úgy olcsóbb.

2009. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Hajdúszoboszlói vagyok. Nem tudom te hol laksz.

Nálunk a szuka kutya ivartalanítása 12.000ft, mindegy,hogy pincsi vagy dog. A méret nem lényeges,a fajta meg mégannyira se, ez mindenkinek ugyanannyi...

2009. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat :)
2009. okt. 26. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!