Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kistestű kutyafajta...

Melyik kistestű kutyafajta tartható kertben, házba be nem járással?

Figyelt kérdés

Keverék kutyát szeretnék, csak kérdés, hogy milyen kombinációból származhat nem lakáskutya. Tacskót vegyesen találtam, nem volt egyértelmű, hogy mennyire igényli a lakást. Eddig közepes/nagy testű kutyám volt, így nincs tapasztalatom a kicsikkel.

Tudom,hogy többségük benti kutya...

Leginkább tapasztalatok érdekelnének.

Köszi!


2013. aug. 5. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem a tacsim fázós nagyon. Mondjuk rövidszőrű, de lehet, hogy a hosszúszőrű jobban bírhatja. Én inkább valami foxi nagyságút mondanék, mert kicsit magasabbak, és nincsenek olyan közel a talajhoz. A rövidszőrűt nem ajánlanám, ha csak kint lenne. :) Ha bővebbet mondasz, akkor többet tudnánk segíteni. Pl. családi kutya lesz-e, mennyi időd van rá, mennyi időd van a szőrápolásra... stb.
2013. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Olyan típusú, aminek van aljszőrzete, és rengeteget foglalkoznak vele a gazdái, hogy ne unja magát halálra a nap 24 órájából 23,5-ben tökegyedül.
2013. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sose lenne egyedül kint se, mert van macska, csirke, kacsa, 3 szomszéd kutya és csak drótháló van köztük. Az előző kutyánk is mindig jól el volt velük. Főképp mert a macskánk olyan mint egy kutya...házőrzőnek simán elmenne... Anyu már kettőkor itthon van. Én meg változó. Hol így hol úgy. Csak azt tudom mondani, hogy az előző kutyánk szuperjól elvolt kint, mert mindig akadt elfoglaltsága. Együtt aludt a macskával, egy tálból is ettek olykor, ha játszani akart a kutyánk, megfogta a cicát, úgy ahogy az anyacica szokta a kölykeit, levitte a fűbe és jobbra balra görgette. A macska meg csak élvezte. A mostani cicánk pörgősebb. Ő birkózna a kutyával. Nagyon hiperaktív harapdálós kis vadóc. De pont ezért szeretjük, mert egy kis őrült!:D:D:D:D
2013. aug. 5. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Sétáltatás?
2013. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen valami bundásabb kutyát leressél.
2013. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sétáltatás? Nálunk ezerfelé lehet. Duna part a legjobb! De hatalmas mezők is vannak! Bmelyik kutya élvezné. :D Plusz jó nagy a kert.
2013. aug. 6. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem az a kérdés, hogy lehet-e, hanem hogy fogod-e rendszeresen vinni. A nagy kert az csak egy nagy kennel, nagyon gyorsan unalmas lesz a kutyának.
2013. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!