Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A törvény szerint hány kutyát...

A törvény szerint hány kutyát lehet tartani? És ha többet szeretnénk akkor mi kel tenni? :S:S (egyikre se tudom a választ:S)

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 19:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%

Én sem jelentettem be a kutyámat, de hát ez olyan dolog, hogy addig nem pazaroljuk a drága időnket várakozásra, amíg nem muszáj. Ha nem kéne a közintézményekben órákat várakozni, akár lakcím kártyáért, akár az eb bejelentéséért, akkor valószínűleg javulna a morál ilyen téren is. (Ahogy az adók is csökkennének, ha nem csalnák el annyian, beleértve a felsőházat IS persze, a bkv jegy ára is csökkenne, ha nem bliccelnének annyian, arra hivatkozva, hogy ők ilyen szolgáltatásért nem fizethetnek.)

Magyarország képtelen ilyen kis finomságokra, amúgy meg ha nagy a lakásod, házad, és jómódú vagy, ahogy azt az egyik szegény lepontozott válaszoló is írta, jól meggondoltad, nem kell a törvénnyel foglalkozni, mert mivel kevesen tartják be, ezért nem is nagyon tartatják be és ellenőrzik.

Én bp-én vagyok, van egy idős néni, akinek mindig van vagy 6 kutyája (foxik, tibeti spánielek, pincsik és keverékek), nagyon jól tartja őket, és már vagy 8 éve nem tűnik föl semmilyen hatósági szervnek, mivel jól nevelt kutyusok a szomszédot (pl én) sem zavarják. Volt már kinn náluk a rendőrség is más ügyben, és csak mosolyogtak a sok aranyos kutyán. ...

2009. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!