Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg hasznos lehet egy...

Tényleg hasznos lehet egy kutyánál (ha nagyon problémás, nem ismeri el falkavezérnek a gazdit) a falkából való kizárás?

Figyelt kérdés

Azaz, hogy néhány napig látványosan nem foglalkozol vele, a szeme láttára "eszel" a táljából, ő meg valami olyat kap, amit nem annyira szeret... Vagy kimaradnak kajálások.

Elvileg akkor kell ezt csinálni, ha a kutya végzetesen makacs, esze ágában sincs szót fogadni, vagy még agresszív is a gazdával.


2009. okt. 25. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Javaslom töltsd és nézd meg ezt a videot, ebből meglátod hogyan csinálták.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, már jön, csak lassan.

Ezekszerint, te azt mondod, jó módszer?

2009. okt. 25. 08:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ez egyszerű mindíg legyél határozott,ha valamire meg akarod tanítani.Te kell előbb egyél előtte,aztán a kutya.És ha sétálsz vele te mész ki a kapun előbb és ha haza mentek ugyan ezt kel csinálnod.Ja és ha nem hallgat rád akkor csinálj úgy mintha nem is érdekelne a kutya ha hízeleg fordulj el,pár perc múlva próbáld megint tanítani bizti egy idő után megérti mit is vársz el tőle
2009. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan még nem próbáltam, csak azt akarom mondani, hogy nehogy elhidd akik szerint ez állatkínzás. Sokan ezt szajkózzák! De ha nagyon makacs a kutya akkor nem biztos hogy elég lesz ez a módszer. De sok szerencsét. Én is pártolom a módszert.
2009. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nálunk nem szükséges ezt alkalmazni, a mi kutyaink nagyon rendesek enélkül is :) Csak kíváncsi voltam, mások mit szolnal hozzá. Szerintem se hülyeség, még mindig sokkal jobb, mintha folyamatosan orrbagyűrné az ember a kutyát.
2009. okt. 25. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Mitől lenne állatkínzás ha valaki nem vesz tudomást a kutyájáról?


Annak aki nem hisz benne üzenem hogy vegyen magához egy agresszív, neveletlen kutyát, és próbálja meg az ehhez hasonló, abszolút humánus (hiszen verni nem kell közben) módszerek nélkül rehabilitálni!


Ha megy neki, akkor beszélhetünk arról hogy ez hülyeség!

2009. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig sokan gondolják. Vagyis sok helyen olvastam. De azok nemh ozzáértők. :)
2009. okt. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos!! Tényleg próbáld ki! De ha nem csak te meg a kutyád éltek együtt(a családoddal élsz) akkor mondd meg nekik is, hogy ők se vegyenek tudomást a kutyáról. Azt a kajás dolgot nee! Szerintem az egészségével nem érdemes játszadozni! Igen akkor kell csinálni. Tehát kisebb problémákért ne tedd ezt! És arról meg tegyél le, hogy nem adsz neki kaját, vagy, hogy azt adod neki amit nem szeret! A kaját hagyd meg rendesen, mert innentől kezdve az egészségéről van szó. Amit ilyenkor be kell tartani az az, hogy nem nézel rá, nem szólsz hozzá, elmész mellette, vagyis úgy teszel, mintha ott se lenne. De ezt tényleg csak akkor alkalmazd amikor tényleg okot adott rá. Igazából ezt akkor szokták leginkább alkalmazni, ha a kutya emberre támad. Persze nem csak akkor. De sokat dumálok. : D na mind1 sok szerencsét!
2010. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerinzetek úgy is működik a kizárás, hogy el van zárva a kutya?u
2014. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!